Úvod > Kalendář akcí > Příměstský tábor na Výstavišti
Příměstský tábor na Výstavišti
"> "> ">
6.7.
8.7.
+ Přidat foto

Příměstský tábor na Výstavišti

Kdy 6. červenec 2020 7:00 - 8. červenec 2020 17:00 Akce pro děti
Konec nudy v létě? To je sportovní příměstský tábor na Výstavišti. Vybrat si můžete hned ze 3 různých sportovně zaměřených kempů.
Ve spolupráci s profesionály ze sportovnikempy.com jsme pro vás na Výstavišti otevřeli možnost sportovních příměstských táborů pro všechny děti ve věku 5–12 let. Vaše děti se můžou těšit na spoustu dobrodružství v krásném zázemí Výstaviště plném zeleně a na nespočet sportovních aktivit. Maximální počet dětí v jedné skupině je 14, takže si můžete být jisti, že každému bude věnována péče a pozornost.

1. Všesportovní kemp
Všesportovní kemp zahrnuje celou širokou škálu sportů napříč různými disciplínami – od těch tradičnějších, jako jsou fotbal či plavání, až po ty méně tradiční, jako například lakros. Konkrétně si děti zkusí badminton, lezení, florbal, baseball, bike, parkur, tenis, lukostřelbu, plavání, orientační běh, fotbal a lakros.

2. In-line kemp
V in-line kempu si děti užijí především každodenního in-line bruslení, ale nejen to. Vyzkoušejí si i parkur, plavání, lukostřelbu, badminton, orientační běh, bike a florbal.

3. Parkur kemp
Parkur je mezi dětmi hit, tak proč se ho nenaučit správně a zábavně v našem parkur kempu? I v této variantě si děti vyzkouší další zajímavé sporty – lezení, badminton, lukostřelbu, bike, plavání, orientační běh, florbal a fotbal.

Pro koho je příměstský tábor na Výstavišti vhodný?
  • Pro děti, které chtějí být v pohybu a zkusit spoustu nových sportovních aktivit.
  • Pro děti, jejichž rodiče musí být přes léto v Praze, ale nechtějí své děti připravit o letní dobrodružství.
  • Pro rodiče, které chtějí mít jistotu, že je o jejich děti dobře postaráno.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 5. 2020