!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Příměstské tábory v Centru Viktoria
Hřiště
"> Hřiště "> Jóga a protažení
5.7.
9.7.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Příměstské tábory v Centru Viktoria

Kdy 5. červenec 2021 8:009. červenec 2021 18:00
Hledáte pro děti vhodný prázdninový program plný pohybu, sportovních zážitků a dobrodružství? Zázemí víceúčelového sportovního areálu a blízkého okolí Brna-Jih umožní multifunkční vyžití a hromadu zábavy, tvořenou zkušenými vedoucími.
Pro koho:
Příměstské tábory jsou připraveny pro děti, které nemohou odjet na trvalý pobyt do letního tábora nebo jim chtějí rodiče zajistit zábavný program, když jsou v práci. Náš tábor je pro účastníky v rozmezí 5-15 let.

Kde:
V areálu sportovního areálu, na adrese Vodařská 232/2, Brno. Děti se budou pohybovat jak v areálu, jeho sportovištích nebo v okolí. Dětem bude k dispozici zázemí našeho moderního sportovního centra: prostorné venkovní prostory s dětským hřištěm, tenisovými kurty, kurt na fotbálek a nohejbal, vnitřní sál, badmintonová hala, squashové kurty, funWALL a další vybavení areálu.
 
Kdy:
Tábory jsou vypsány vždy od pondělí do pátku na celé léto, ale je možnost domluvy na individuální termíny. Je možné využít jak jednodenní, tak i víkendové kempy. Přihlášky jsou k dispozici na webu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 4. 2021

Ubytování a restaurace v okolí