Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Příměstské tábory s dětskou jógou a angličtinou
Prímestské tábory s Little Bubbles
Akce pro děti

Příměstské tábory s dětskou jógou a angličtinou

Udělejte dětem parádní prázdniny! Každý den originální program! Výlety, dětská jóga, angličtina, hry a hlavně legrace! To vše v malém kolektivu – maximálně 10 dětí!
Budeme se plavit parníkem do ZOO, podíváme se na farmu v Toulcově dvoře a pofrčíme také vláčkem do přírody. Poté prozkoumáme Prahu, budeme piknikovat, pozorovat oblohu v Planetáriu a budou z nás jogíni na všemožných místech. Budeme co nejvíce mluvit anglicky a legrace je pro všechny zaručena!

Každý den nás také čeká zdravý obídek, bohatý přísun ovoce a zeleniny a pitný režim je samozřejmě zajištěn.

A to vše od pondělí do pátku – celý den, aby rodičové mohli v klidu pracovat a večer poslouchat o našich zážitcích.

Moc rádi mezi nás přivítáme také nové Bublinky!

Letos otevíráme již 4 turnusy:
4. – 8.7. Bublinky na cestách
25. – 29.7. Bublinkové dobrodružství
8. – 12.8. Bublinky na cestách
22. – 26.8. Bublinkové dobrodružství

Více info, přesný program a ceny naleznete na našich webových stránkách.

Provozovatel

Little Bubbles

Baranova 13
130 00 Praha
Tel.:
+420 728 770 546
Email:
terez.sit@gmail.com
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.littlebubbles.cz
GPS:
50,079133 14,457677
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 4 400 Kč

Poznámka:Platební podmínky naleznete na našich webových stránkách.

 

Časová náročnost

50,0 hodin

 
 

Restaurant Week

Praha letos v dubnu přivítá první ročník světového festivalu Restaurant Week v České republice. Od 12. do 23. dubna festival nabídne luxusní gastronomické zážitky ve výjimečných pražských restauracích.
Praha 3, Praha

O kousek blíž duši

Kristýna Klímová již čtvrtým rokem vede ojedinělý podcast O kousek blíž, ve kterém promlouvají tvůrčí ženy, které se nebojí tématu duševního zdraví. Atmosféra bezpečí a vzájemného sdílení tentokrát zavládne naživo přímo v Atriu. Hostkami budete vy a také Eliška Remešová a a Jana Hoosová.
Praha 3, Praha

Hudba o Třetí – Lukáš Dvořák

Varhanní recitál cyklu Hudba o Třetí představí mladého hudebníka s mimořádným talentem a mnoha interpretačními zkušenostmi
Praha 3, Praha

Koncert Any Roxanne

„Kouzelný zrcadlový svět pop ambientu“, tak popsal tvorbu Any Roxanne The Guardian. Kalifornská hudebnice debutovala teprve v roce 2019, její nenápadně eklektická hudba si ale od té doby získala mezinárodní renomé.
Praha 3, Praha

Jarní koncert francouzských & italských árií a duet

Mezzosopranistka Ester Kosar, klavíristka Merita Subašić Šabanović a sopranistka Gjylie Pelingu pravidelně spolupracují na koncertech v Černé Hoře a Albánii. Na jejich prvním pražském vystoupení je doplní klavíristka Fatima Bazuku.
Praha 3, Praha

Or Bareket Quartet

Ora Bareketa na dubnovém koncertu v Atriu doprovodí Godwin Louis na saxofon, Jeremi Corren na klavír a Savannah Harris na bicí.
Praha 3, Praha

Or Bareket Quartet

Or Bareket se narodil v Jeruzalémě rodičům marockého, iráckého, argentinského a východoevropského původu, vyrůstal mezi Buenos Aires a Tel Avivem a od roku 2011 žije v Brooklynu.
Praha 3, Praha

Filharmoniště: Duo Glissando

Koncert vážné hudby pro rodiče a batolata? U nás rozhodně ano. Vezměte deky, občerstvení a tiché hračky a udělejte si pohodlí. Sesterské Duo Glissando, harfistky Hedvika Mousa Bacha a Kamila Jouzová zahrají pro rodiče a děti od 0 do 3 let.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Byt Jaroslava Foglara na Žižkově

Jaroslav Foglar bydlel na Žižkově v Křišťanově ulici. O jeho byt se stará Skautská nadace Jaroslava Foglara a slouží ke stipendijním pobytům překladatelů knih pro děti a mládež.
Praha 3, Praha

Individuální lekce keramiky

U keramičky s dvacetiletou praxí Andrey Kubínové se v individuálních lekcích naučíte výtvarně pracovat s hlínou i porcelánem. Můžete se těšit na modelování, sochaření, ale i různé techniky dekorování, glazování a na práci s barevnými hlínami.
Praha, Praha

Výtvarné a kreativní kurzy pro děti a dospělé

Dílna K16 je mutlifunkční prostor s galerií a obchodem, který pořádá pravidelné kreativní kurzy pro děti a dospělé.
Praha 3, Praha

Sousoší Rodina

Legendární sousoší Rodina autorů Bohumila Teplého a Vladimíra Navrátila se po 21 letech vrátilo na své původní místo. Je restaurované a osazené před obchodním centrem Atrium Flora.
Praha 3, Praha

Restaurace Slušnej kanál – exkluzivní restaurant Fajn Rock TV v Praze

Pod taktovkou Alfedus music a hlavičkou Fajn Rock TV vznikla v Praze na Žižkově nová restaurace a music bar ve stylu "rock and brews", kde se servírují jak skvělé speciality, tak taky muzika.
Praha 3, Praha

Potápění pro začátečníky i pokročilé v Dive Centru Praha

Škola potápění, výlety, zájezdy, expedice, potápění v řekách, jezerech. Již od roku 1996 poskytujeme služby v oblasti individuálních i skupinových kurzů potápění, potápěčských zájezdů, expedic a firemních akcí na zakázku.
Praha, Praha

Sportovní centrum Olšanka v Praze 3 – badminton a další sporty

Sportovní centrum Olšanka nabízí široké veřejnosti více než 10 sportovišť pod jednou střechou. Naším cílem je Vám u nás nabídnout příjemné prostory a vstřícný přístup našeho vyškoleného personálu k vašemu aktivnímu odpočinku a relaxaci.
Praha 3, Praha

Hit Fitness Flora Praha

HIT Fitness Flóra je sportovní centrum s vysokou společenskou úrovní, s motivační atmosférou a netradičním designem. Poskytuje širokou škálu sportovních aktivit i regeneračních a relaxačních služeb.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Pražské řeznictví – tradice a kvalita

Pražské řeznictví si vzalo za cíl poskytovat rozmanitou nabídku kvalitního masa, uzenin, sýrů a dalších specialit, které se stanou základem pro úspěch v kuchyni.
Praha 3, Praha

Avocado Bistro & Bar na Vinohradech

Naše druhá pobočka Avocado Bistro zaměřená na krásné prostředí a navíc i koktejly a skvělé jídlo. Prostor o kapacitě 40 míst, obklopený květinovou džunglí. Zastavte se na poké bowl, avokádové toast, hovězí burrito s guacamole.
Praha 3, Praha

Restaurace Crêperie Mirakulum

Creperie Mirakulum nabízí francouzské palačinky, jak slané tak sladké. Dále si můžete u nás dát saláty nebo třeba nějakou sladkou tečku v podobě např. brownies. Každý všední den máme v naší nabídce polévku.
Praha 3, Praha

Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie

Chcete si sami vyzkoušet uvařit tradiční česká jídla i cizokrajné speciality? Naučte se připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Navštivte kurzy vaření Ola Kala.
Praha 2, Praha

Congress & Wellness Hotel Olšanka

Hotel Olšanka leží v centru Prahy, ve čtvrti zvané Žižkov, ze které jste za pouhých 9 minut v historickém centru Prahy. Výborná dopravní dostupnost prostředky MHD v kteroukoliv denní i noční dobu.
Praha 3, Praha

Sugar MaMa – netradiční sladké v centru Prahy

Mezi pražským Žižkovem a Vinohrady najdete krásnou cukrárnu s domácími netradičními dezerty – věnečky, dorty nebo třeba punčové řezy na prodej i na zakázku.
Praha 3, Praha

Vinohradský pivovar

Pivovar byl založen už v roce 1893, kdy Královské Vinohrady nepatřily k Praze a byly jedním z největších českých měst. Vařila se tu klasická česká piva, včetně Velkopražské 12 a černého ležáku.
Praha, Praha

Restaurace Oblaca v Žižkovské věži – gastronomický zážitek 66 metrů nad zemí

Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Zdejší filozofií je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka.
Praha 3, Praha