Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Do Afi paláce pro fotografii s podpisem Lucie Bílé
Do Afi paláce pro fotografii s podpisem Lucie Bílé
Společenské akce

Do Afi paláce pro fotografii s podpisem Lucie Bílé

Již tuto neděli 1. září 2013 čeká na všechny fanoušky a příznivce Lucie Bílé neopakovatelná příležitost! V Afi Paláci proběhne právě v neděli od 15 hodin autogramiáda této oblíbené zpěvačky a patnáctinásobné Zlaté Slavice.
Zpěvačka letos vyráží na své největší turné s názvem Lucie Bílá – Černobílé turné 2013. Černobílému turné předchází velké autogramiádové turné, během kterého navštíví Lucie Bílá vybraná města v Česku a na Slovensku. Jedním z nich jsou také Pardubice, ke kterým má Lucie zvláštní vztah díky jednomu ze svých Slavíků, který je celý z perníku.

Fanoušci a příznivci Lucie Bílé a sběratelé autogramů se mohou těšit nejen na její podpisy, ale například také na její fotografii s věnováním. Lucie Bílá je již řadu let naší absolutně nejpopulárnější zpěvačkou se širokým spektrem uměleckého zaměření. Od počátku devadesátých let účinkuje ve většině významných muzikálů české scény. V oblasti popové hudby vydala celou řadu sólových alb, se kterými úspěšně dobývá žebříčky tuzemských hitparád. Dlouhodobě spolupracuje s autorskou dvojicí Soukup/Osvaldová a s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem.

V oblasti vážné hudby spolupracuje s předními českými symfonickými orchestry, světovými sólisty a dirigenty. Hrála v několika pohádkách, vedla vlastní televizní pořad Lucie na Bílo. Je mnohonásobnou držitelkou prestižních ocenění – televizních Cen TýTý, Českého slavíka, Cen akademie populární hudby (dříve Grammy) a mnoha dalších významných ocenění. Černobílé turné 2013 Na jedenácti exkluzivních koncertech v Česku a na Slovensku nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů i muzikálových hitů.

Zcela jistě zazní i známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí či CD. Nebude chybět ani výběr písní ze zatím posledního zpěvaččina alba MODI. Jako host Černobílého turné 2013 vystoupí mladá zpěvačka Patricie, která představí písničky ze svého nového CD. Lucii na turné doprovodí taneční skupina a samozřejmostí bude účast předního českého skladatele a klavíristy Petra Maláska. To vše pod vedením skvělého choreografa a tanečníka Miňa Kereše a režiséra Jeffa Minaříka (Československo má talent, Modré z neba).

Provozovatel

Afi Palác Pardubice

Masarykovo náměstí 2799
530 02 Pardubice
Tel.:
+420 222 927 111
Email:
jana.bakesova@cre...
WWW:
www.afi-palac.cz
GPS:
50,037069 15,768870
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Město:
Pardubice
Tipy na výlet:
Pardubice a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Flermarket Pardubice

Šikovné ruce ze všech koutů na jednom místě! 80 rukodělných tvůrců na jednom místě.
Pardubice, Pardubický kraj

Přednáška – Svět andělů

Andělé v dějinách a dnes.
Pardubice, Pardubický kraj

Advent na Zelené bráně

Užijte si nezapomenutelné pohledy z vyhlídky Zelené brány. Potěšíme romantiky, dobrodruhy i bohémy nebo milovníky fotografování a Vánoc.
Pardubice, Pardubický kraj

Peníze si do hrobu nevezmeš

Nová numizmatická expozice na pardubickém zámku. nové expozici se návštěvníci dozví, jak se svatý Václav zapsal do dějin českých mincí a proč už neplatíme zlatem. Spolu s českým stříbrným tolarem se vydají na dalekou pouť za Atlantik a nahlédnou do tajů medailérského umění.
Pardubice, Pardubický kraj

Venkovní hřiště pro děti v AFI Paláci

Prostorné dětské hřiště hýřící barvami se nyní nachází ve veřejně přístupném parku v zadním traktu AFI Paláce v Pardubicích. Je vybaveno skluzavkou, houpačkou, horolezeckou stěnou, počítadlem a dalšími prvky tak, aby si každý malý návštěvník užil co nejvíce zábavy a pohybu.
Pardubice, Pardubický kraj

Tipsport aréna Pardubice – hokejové zápasy, veřejné bruslení či kurzy krasobruslení

Tipsport arén je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením nejen k vysokému evropskému nadstandardu, ale je i plně srovnatelná s úrovní nejlepších hal v zámoří.
Pardubice, Pardubický kraj

Úniková hra Hugo Koumes v Pardubicích

Úniková hra neboli escape game je dobrodružství v reálném čase a prostoru.
Pardubice, Pardubický kraj

Machoňova pasáž v Pardubicích

Machoňova pasáž byla postavena za první republiky v letech 1924 – 1925. Pasáž spojuje třídu Míru s Karlovinou a podle původního plánu na ni měla navázat tržnice s další pasáží. V roce 2013 prošla zásadní rekonstrukcí.
Pardubice, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Bonté Pardubice

Bonté znamená francouzský přívlastek vyjadřující "dobré". Přijďte se přesvědčit, že o dobré se zde snaží vším – vstřícným personálem, kuchyní vysokého standardu, nabídkou vín i tematickými akcemi.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurace U Lva

Menší rodinná restaurace, která se jako jedna z mála v Pardubicích může pyšnit tím, že klientům připravuje svá jídla a tematická degustační menu již více jak dvacet let.
Pardubice, Pardubický kraj

Šneci v peci

Nový podnik v centru Pardubic, který provoněl celou ulici Bratranců Veverkových, nabízí čerstvě pečené sladké šneky v mnoha příchutích a k nim nabízí výběrovou kávu.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Malá nekuřácká restaurace v blízkosti centra Pardubic nabízí vybraná jídla z domácí i zahraniční kuchyně, široký nápojový a vinný lístek. V restauraci myslí také na nejmenší hosty, pro které je na zahrádce připraven dětský koutek.
Pardubice, Pardubický kraj