Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Přijďte ochutnat piva na Pivaření v galerii Harfa
Gastronomické akce

Přijďte ochutnat piva na Pivaření v galerii Harfa

Od 10. do 12. října můžete přijít do Galerie Harfa ochutnávat různé druhy piv. Po celý víkend na vás čeká i Bubenická show a v sobotu 11. října od 16.00 můžete vyslechnout jedinečný koncert Františka Nedvěda a jeho synů Františka ml. a Vojty.

Na víkendové akci s názvem Pivaření, která se uskuteční v Galerii Harfa, bude na ochutnání 12 druhů piv. Například milovníci Krušovic si zde přijdou opravdu na své, neboť si vyberou ze čtyř druhů této značky. Kromě tradičních piv, jakými je Starobrno 10° či Březňák 10°, bude pro zájemce připraven i Březňák 14° nebo Mušketýr nefiltrovaný 11°. Slovensko zastoupí Zlatý Bažant.

Milovníci piva mohou mezi sebou porovnat síly díky Štamgast kartě. U registrace si lidé budou moci zakoupit libovolný počet žetonů v hodnotě 25 Kč, které později smění za pivo. 15 nejlepších, kterým se podaří od pátku do neděle 15 hodin zkonzumovat největší množství piv, bude odměněno bohatou tombolou.

Rádi si k pivu něco zakousnete? Každé pivo doprovází jeden druh jídla. Na Pivaření pro vás bude připraveno pět stánků s občerstvením. Specialitou letošního festivalu je bramborák z obří pánve nebo Ladův řízek. K mání bude ale mnohem více, například pražská šunka na rožni či vepřová žebra na grilu se švestkovou omáčkou. Za pivo zaplatíte 25 Kč a cena za jídlo se bude pohybovat od 50 Kč.

Hlavní kulturní událostí bude výjimečný koncert Františka Nedvěda a jeho dvou synů Františka ml. a Vojtěcha. A to především proto, že na podzim jinde než na Pivaření tuto trojici neuslyšíte. Koncert začíná v sobotu 11. října v 16:00.

Pivní festival bude rovněž celý víkend provázet Bubenická show s Groove Army & Tokhim, což je originální projekt, který vychází z brazilské samby. Při představení používá skupina až dvaceti hráčů brazilské nástroje a svojí show dokáže naprosto strhnout publikum. Páteční atmosféru navíc zpříjemní country kapela Průvan se svým koncertem od 18:00. 

Provozovatel

Galerie Harfa

Českomoravská 2420
190 93 Praha 9
Tel.:
+420 266 055 600
Email:
info@galerieharfa.cz
WWW:
www.galerieharfa.cz/
GPS:
50,103921 14,486497
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Mistrovství České republiky ve šplhu na laně v Galerii Harfa

Galerie Harfa se již poněkolikáté stane dějištěm Mistrovství České republiky ve šplhu na laně, disciplíně, v níž Československo zásluhou Bedřicha Šupčíka získalo v roce 1924 v Paříži svou první olympijskou medaili.
Praha 9, Praha

DinoPark Praha – listopad pro děti jen za 50 Kč!

Nejen pro děti, které mají rády dinosaury, bude určitě velkým zážitkem návštěva DinoParku v Praze. Nachází se přímo na střeše Galerie Harfa, což už je samo o sobě výjimečné. Celý listopad mají navíc děti v doprovodu dospělé osoby vstupenku jen za 50 korun!
Praha 9, Praha

Na hraně 50/On the Edge

Velkolepý koncert Pavla Šporcla a hostů k umělcovým 50. narozeninám.
Praha 9, Praha

Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Galerie Hala C Praha 9

Nový kulturnío prostor Galerie Hala C v pražské Libni.
Praha 9, Praha

Film Legends Museum Praha

Film Legends Muzeum Praha je novou atrakcí pro celou rodinu, která potěší každou věkovou skupinu.
Praha 9, Praha

Sportovní centrum hotelu Step Praha

Moderní centrum sportu na Praze 9. Naleznete zde největší golfový indoor v České republice, bazén s možností využití široké škály aktivit i atrakcí; tenisové, squashové a badmintonové kurty; fitness a bowling.
Praha 9, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia v Galerii Harfa

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha