Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Přijďte na ples a vyhrajte zájezd na karneval v Benátkách
Společenské akce

Přijďte na ples a vyhrajte zájezd na karneval v Benátkách

Pojďte si zatančit. Plesová sezona pokračuje i na přelomu ledna a února. Na celé Východní Moravě.
V pátek 31. ledna se ve společenském domě Beseda v Nivnici na Uherskohradišťsku půjde na 7. Charitní ples, který začne v 19:30. Hrát bude dechová hudba Strnanka a DC Jan Janových. V programu vystoupí taneční country skupina Hurikánek a skupina Fatimah s orientálními tanci. Organizátoři připravili bohatou tombolu, košt vína a občerstvení. Vstupné bude dobrovolné.

Kulturní dům v Bojkovicích na Uherskohradišťsku roztančí v pátek od 20 hodin Myslivecký ples. K tanci a poslechu zahrají dechová hudba Svárovanka ze Strážnice, DJ Nedbálek a cimbálová muzika Bojkovjan. Pořádně roztančená bude sobota 1. února. V Popovicích na Uherskohradišťsku pořádají Krojový ples. O muziku se postarají dechová hudba Hradčovjanka a cimbálová muzika Harafica. Program zahájí předtančení Moravské besedy.

Společenský dům Sušil v Bystřici pod Hostýnem bude patřit od 19:30 už 59. Valašskému bálu. Návštěvníci se mohou těšit na širokou škálu lidových tanců, krojované tanečníky ze širokého okolí i zahraničí, cimbálové muziky, které během večera budou hrát v různých zákoutích společenského domu, na bohaté občerstvení a tradiční valašskou tombolu. Chybět nebude ani soutěž v odzemku, tradiční půlnoční strhávání papírových holubiček a veselý tanec Adam. Rezervace míst na tel. 725 278 223.

Ples na téma benátský karneval se připravuje na zámku v Holešově, který začne v 19:30. Ten nabídne opravdu atraktivní hlavní výhru v tombole, kterou bude zájezd pro dvě osoby na Karneval v Benátkách. K tanci budou hrát skupina Gaudeon a DJ Šmakin. Cena vstupenky je v předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč.

Ples seniorů se chystá v Klubu kultury v Uherském Hradišti, začne v 19:30. Návštěvníci se mohou těšit na Aventis, Taneční klub Rokaso, Cifru a bohatou tombolu. Vstupné na ples stojí 120 Kč.

Tančit se bude i ve Strání na Uherskohradišťsku, kde pořádají od 20 hodin tradiční, už VIII. Krojový ples. O zábavu se postará cimbálová muzika Rozmarýn a dechová hudba Maguranka. Občerstvení bude zajištěno, stejně jako bohatá tombola. Rezervace vstupenek je na čísle 776 582 995 od 15 hodin, předprodej bude od 26. ledna v restauraci Na Zámečku ve Strání.

Provozovatel

Město Holešov

nám. F. X. Richtra 190
769 01 Holešov
Tel.:
+420 571 160 880
Email:
info@mks-holesov.cz
WWW:
www.vychodni-mora...
GPS:
49,332789 17,581316
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Kroměřížsko
Město:
Holešov
Tipy na výlet:
Holešov a okolí
 
 

Betlémy za sklem – Kouzlo přírodních Vánoc na zámku Holešov

Vánoční výstava v holešovském zámku. V Galerii za sklem na nádvoří představí práce současných i již nežijících moravských řezbářů.
Holešov, Zlínský kraj

Koncert Václava Hudečka v Hranicích

Vánoční zámecky laděný koncert Václava Hudečka a Martina Hrocha se bude konat v pondělí 5. prosince v 18:00 hodin ve dvoraně hranického zámku.
Hranice, Olomoucký kraj

Sv. Silvestr na Svatém Hostýnu

Hostýn je se svou mariánskou svatyní (Basilica minor) nejnavštěvovanějším poutním místem na Moravě a po Velehradě také nejpamátnějším.Sv. Silvestr – dopoledne program bohoslužeb,živý betlém a až do půlnoci večerní bohoslužby.
Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj

Vánoční svátky v Zoo Zlín s prodlouženou otevírací dobou

Sváteční procházku zpestří vánoční světelná výzdoba. Zoo zdobí nejen typické vánoční motivy, ale také světelné siluety exotických zvířat. Uvidíte tak „zářící“ slony, tapíry, nosorožce, rejnoky, tučňáky, klokany, lvy, lachtana, medvěda, supy nebo žirafu.
Zlín, Zlínský kraj

Zámek v Holešově s hvězdárnou

Přijďte navštívit překrásný barokní zámek Holešov. Budete mít jedinečnou možnost prohlédnout si překrásné zrekonstruované i nezrekonstruované historické prostory zámku. Uvidíte také zámeckou hvězdárnu, ve které vás uvítá hvězdář v barokním kostýmu jako průvodce, je zde také studovna.
Holešov, Zlínský kraj

Židovský hřbitov v Holešově

Židovský hřbitov v Holešově má zřejmě svůj původ již ve 2. polovině 15. století. Nejstarší dochovaný identifikovaný náhrobek je přitom z roku 1646. Nynější židovský hřbitov se rozprostírá na původním pohřebišti.
Holešov, Zlínský kraj

Holešovský quest Po stopách předků – netradiční putování po památkách v Holešově

Zahrajte si zábavnou hru "Po stopách předků", která vás netradiční formou provede po holešovských památkách. Hrát může úplně každý, tak neváhejte a pojďte se pobavit s rodinou či přáteli!
Holešov, Zlínský kraj

Městské muzeum a galerie Holešov

Městské muzeum a galerie v Holešově pečuje o cca 12 502 sbírkových předmětů především z oblasti historie, etnografie, archeologie a výtvarného umění, většinou pocházejících z území mikroregionu Holešovsko.
Holešov, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace V Podzámčí v Holešově

Dům, v němž sídlí restaurace, je kulturní památkou města Holešov. Jedná se o barokní měšťanský dům z první třetiny 18. století na starším základě s architektonicky značně náročnou fasádou.
Holešov, Zlínský kraj

Penzion Hana v Holešově

Penzion nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.
Holešov, Zlínský kraj

Restaurace U Černé Kaple Holešov

Víceúrovňová restaurace se stylovou vinárnou, která vám nabízí příjemné posezení s širokým výběrem jídel a pizz připravovaných na špičkové úrovni.
Holešov, Zlínský kraj

Cukrářství Eklér

Hana Valášková otevřela cukrářství s mámou Marií, ta mimochodem pracovala celý život v Nestlé, třeba i jako vedoucí výroby. A Hanka tam deset let dělala obaly čokoládových výrobků. Pak ale začaly proměňovat ve skutečnost svůj sen – otevřít si vlastní cukrářství.
Holešov, Zlínský kraj