Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Přežít Kladno! – zima 2015
Prežít Kladno!
Sportovní akce

Přežít Kladno! – zima 2015

Survivalový závod dvojic na kole v Kladně a okolí (některá stanoviště jsou umístěná na místech, která jsou pro Kladno velmi typická). Účastníci akce plní různé outdoorové úkoly a hledají místo cíle pomocí indicií.
Jednodenní vytrvalostní závod je otevřený jak dospělým, tak i dětem, kteří mají rádi aktivní pohyb a chtějí se závoděním především bavit.

Cestou si závodníci vyzkouší i některé činnosti, které nejsou běžně dostupné. Seznam jednotlivých úkolů se dozví účastníci tohoto netradičního závodu na startu, tzn. v areálu Městského stadionu Sletiště v Kladně.

Jako vždy místo cíle závodu nebudou znát účastníci na startu ani po získání mapy s vyznačenými všech stanovišť, které je nutné projet.

Stejně jako v září se mohou na tuto akci přihlásit rodiče s dětmi mladšími 10ti let nebo děti do 15ti let, kteří absolvují variantu závodu označenou Přežít Kladno! – junior. V této kategorii závodníci tentokrát nejezdí na kole, ale mezi jednotlivými stanovišti s úkoly chodí pěšky. Předpokládaná délka trati bude dlouhá maximálně 3-4 km.

Provozovatel

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818
272 00 Kladno
Tel.:
+420 724 282 347
Email:
motejzik@samk.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,135484 14,087139
 
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Poznámka:Rodiče s dětmi platí snížené vstupné: Platba za Přežít Kladno! v den konání akce je 800 Kč za dvojici, u varianty Junior se platí 150 Kč.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Vánoční vláček v Kladně

Kladenský vánoční vláček vyjíždí v sezóně 2022 poprvé! Dopoledne se vypraví pro děti ze škol a školek zdarma, poté jezdí pro veřejnost od 16:00 do 20:00 za cenu 20 korun. Jízdenka je k zakoupení v půjčovně bruslí. Děti do pěti let neplatí.
Kladno, Středočeský kraj

Vánoční tvoření

Přijďte načerpat pravou vánoční náladu a odnést si vlastnoručně vyrobenou nevšední (přesto) tradiční vánoční ozdobu – POLAZ – symbol slunce a dárkovou svíčku ze včelího vosku.
Kladno, Středočeský kraj

Vánoční světlo

Přijďte k nám načerpat voňavou vánoční atmosféru.
Kladno, Středočeský kraj

Modelářská výstava v Kladně

Výstava, kde ožije svět kladenských modelářů. Letadla, lodě, vlaky, auta i vojenská technika.
Kladno, Středočeský kraj

Městský zimní stadion Kladno – místo velkých úspěchů kladenských hokejistů

Městský zimní stadion v Kladně je jeden z nejstarších stadionů svého druhu v republice. Zde vyrosltlo mnoho skvělých českých hokejistů, mistrů světa a olympijských vítězů v čele s fenomenálním Jaromírem Jágrem.
Kladno, Středočeský kraj

Letní koupaliště u Sletiště v Kladně

Areál letního koupaliště nabízí spoustu možností nejen ke koupání. Koupaliště bylo postaveno v roce 1979. V areálu se nalézá bazén 50 x 20 m, bazén 25 x 12,5 m, dětský bazén. V roce 1996 byl přistaven tobogán dlouhý 122 m, hřiště pro minigolf a hřiště pro plážový volejbal.
Kladno, Středočeský kraj

Aquapark Kladno – široké využití pro sport i volný čas

Aquapark Kladno, který se nachází pouhých 25 km od hlavního města Prahy, nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk. Najdete tu plavecký a masážní bazén, tobogány a skluzavky, nebo příjemný dětský koutek pro ty úplně nejmenší.
Kladno, Středočeský kraj

Teqball v Kladně – nohejbal na stole

Sportovní areály města Kladna nabízejí na Sletišti nevšední možnost sportovního využití. Za hlavní tribunou na zpevněné ploše si na stolech prohnutých do oblouku zahrajete teqball – nohejbal na stole.
Kladno, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Hotel je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna, tudíž je ideálním výchozím bodem pro sportování i relaxaci.
Kladno, Středočeský kraj

Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe – kavárna prvorepublikového stylu. Vyberte si u nás z široké nabídky dezertů a zmrzlin vlastní výroby a poznejte, jak chutná řemeslo dělané s láskou.
Kladno, Středočeský kraj

Pivovar Starokladno – pivo vařené s láskou, poctivostí a péčí

Pivovar Starokladno započal svou staronovou historii v roce 2009, když v prostorách restaurace u Kozlíků otevřel pivovar, který pak navázal na pětisetletou tradici vaření piva na Kladensku.
Kladno, Středočeský kraj

Restaurace Racek v Srbech

Restaurace Racek u Turyňského rybníku v obci Srby je velmi častým cílem cyklistů.
Tuchlovice, Středočeský kraj