!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Raráškův prázdninový víkend v Čejkovicích
Raráškuv prázdninový víkend
"> Raráškuv prázdninový víkend "> Raráškuv prázdninový víkend "> Raráškuv prázdninový víkend "> Raráškuv prázdninový víkend "> Raráškuv prázdninový víkend
27.7.
28.7.
+ Přidat foto

Raráškův prázdninový víkend v Čejkovicích

Kdy 27. červenec 2019 10:00 - 28. červenec 2019 18:00 Společenské akce
Co by to bylo za prázdniny, kdybychom si neužili zábavu? Pro všechny školou povinné děti, ale i ty, kteří s nostalgií vzpomínají na léta strávená ve školních lavicích, přichystáme víkend plný dobrodružství. Vemte své ratolesti a přijďte do Bylinkového ráje v Čejkovicích.
S rarášky si prověříte své smysly a znalosti. Budou připravené pohybové hry, tvořivé dílničky, divadlo a mnoho dalšího.
 

Program pro děti i rodiče:

Bylinkový ráj - exkurze ve výrobě biočajů zdarma

Naši sluníčkoví průvodci vám ukážou provoněné sklady i výrobní prostory, kde můžete objevit zrození nálevového čajového sáčku od výkupu bylinek až po samotnou výrobu. V krátkém filmu se také seznámíte s naší prací i filozofií.

Zahrada sv. Hildegardy

Ideální prostor pro odpočinek a relaxaci. Ponořte se do vůně bylin a zapomeňte alespoň chvíli na každodenní starosti.

Vyhlídka na výsluní
Ze zahrady je volný přístup na naši Vyhlídku, odkud se rozhlédnete do malebného okolí Čejkovic. Seznámíte se zde i s našimi včelkami medonosnými, kterým jsme poskytli příbytek na extenzivní střešní zahradě osázené sukulenty jako jsou netřesk a rozchodník.

Čajový salon s kavárnou Čas na čaj 

Skvělá káva, čaj, osvěžující limonáda nebo Kurkuma latte, k tomu báječný zákusek. Nic vám nebude bránit vychutnat si tyto dobroty i s posezením na dřevěné terase ve vůni bylin nedaleké bylinkové zahrady.


 
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 4. 2019

Ubytování a restaurace v okolí