Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Předvánoční podzemní jarmark
Předvánoční podzemní jarmark
Společenské akce

Předvánoční podzemní jarmark

Předvánoční vinařský jarmark v unikátním prostředí Podzemního města vína ve Valtickém podzemí, kde o skvělé víno, jídlo a zábavu není nouze.
Ojedinělý vinařský prožitek spojený nejen se sklenkou vína, svařáku, medoviny, pálenky či likéru, ale i s gastronomickým zážitkem ať už v podobě hamburgeru od Pedr´os Foodtrucku či typické moravské kuchyně se zpěvem vánočních koled. To vše v prostředí obestřeným tajemstvími s úchvatnou folklorní výzdobou.      

Provozovatel

Valtické Podzemí

Vinařská 47
691 42 Valtice
Tel.:
+420 723 600 423
Email:
info@valtickepodz...
WWW:
www.valtickepodze...
GPS:
48,740355 16,749538
 
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

Poznámka:Děti zdarma.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Zelený čtvrtek ve Valtickém Podzemí

Strávíte jeden z velikonočních večerů v unikátním labyrintu historických vinných sklepů.
Valtice, Jihomoravský kraj

Velký pátek ve Valtickém Podzemí

V rámci tradic velikonočních svátků vás čeká jedinečné pozvání na bezmasé speciality, tentokráte ale bez muziky.
Valtice, Jihomoravský kraj

Slunovrat & Gurmánský večer ve Valtickém Podzemí

Nenechte si ujít jedinečnou vinařskou pařbu na Moravě ve Valtickém Podzemí!
Valtice, Jihomoravský kraj

Volba Miss ve Valtickém Podzemí

Jedinečná atmosféra moravského vinařského podzimu a zážitková turistika v unikátním labyrintu historických vinných sklepů.
Valtice, Jihomoravský kraj

Volba "Missák Burčák" ve Valtickém Podzemí

Volba „Mr. Burčák“ je recesistická soutěž se zajímavými disciplínami, kterou zažijete pouze ve Valtickém Podzemí a které se mohou zúčastnit přítomní pánové. Proto si ji nenechte ujít a přijeďte se aktivně zapojit! Nechybí venkovní posezení a chutné speciality.
Valtice, Jihomoravský kraj

Hudbobraní – setkání mužáckých sborů

Výjimečná akce podzimu s atraktivním kulturním programem. Cimbálová muzika a mužské pěvecké sbory z Lednicko-valtického areálu. Nebudou chybět odrůdové burčáky, vína ani krajové a sezónní speciality Valtického Podzemí s venkovním posezením.
Valtice, Jihomoravský kraj

Hudbobraní – setkání ženských sborů

Výjimečná akce podzimu s atraktivním kulturním programem.
Valtice, Jihomoravský kraj

Dýňobraní ve Valtickém Podzemí

Valtická dýňová akce pro celou rodinu! Mnoho různých tvarů a druhů dýní s možností vyřezávání přímo na místě. Soutěže pro děti, tajemný večer se stovkami zapálených vyřezaných dýní, ochutnávka dýňové polévky a vše završí velkolepý dýňový ohňostroj přímo nad hlavami diváků.
Valtice, Jihomoravský kraj

Valtické Podzemí – prohlídky labyrintu historických vinných sklepů

V příjemném a historizujícím prostředí mají návštěvníci možnost ochutnat výtečná vína, gurmánské speciality či prožít některý z pravidelných hudebních večerů. Valtické Podzemí je unikátní labyrint obnovených částí historických vinných sklepů vzájemně propojených v celkové délce 900 metrů.
Valtice, Jihomoravský kraj

Útěk ze šatlavy – úniková hra ve Valticích

Úniková hra z reálného vězení, kde máte nachystánu krásnou a tvrdou postel, kousavou deku, pevné dveře, aby vás nikdo nerušil. Zvolíte odpočinek nanebo se pokusíte uniknout pomocí rébusů které zanechali vězni před vámi?
Valtice, Jihomoravský kraj

Stezka železné opony – evropská dálková cyklotrasa Eurovelo 13

Téměř půlku století rozdělovala Železná opona Evropu na východ a západ. V současnosti se všech 16 evropských států podél této linie podílí na budování jedinečné trasy pro cyklisty i pěší. Česká část vede od Aše jižní hranicí s Německem a Rakouskem až k soutoku Dyje a Moravy pod obcí Lanžhot.
Valtice, Jihomoravský kraj

Jízdy kočárem u zámku Valtice

Jízdy kočárem ve valtickém zámeckém parku nabídnou skvělou relaxaci, ale i poznání odlehlejších částí areálu zámku.
Valtice, Jihomoravský kraj

Zámek Valtice – za poznáním a vínem na jižní Moravu

Dominantou Valtic je barokní zámek s kaplí a kostel Nanebevzetí Panny Marie. Kaple je využívána k hudebním produkcím. Zámek sloužil rodu Lichtenštejnů jako „rodinný domek“. Zpřístupněno je 21 místností zámku a nachází se zde také expozice o knížecí rodině, nově opravené sály a zámecké divadlo.
Valtice, Jihomoravský kraj

Národní centrum divadla a tance Valtice v bývalé jízdárně valtického zámku

Díky rozsáhlé rekonstrukci zchátralého divadla, zimní jízdárny a zahradního domku v areálu valtického zámku vzniklo Národní centrum divadla a tance, které bude poskytovat zázemí divadelním a tanečním souborům, ale také badatelům, které zajímají dějiny těchto umění.
Valtice, Jihomoravský kraj

Barokní divadlo na zámku ve Valticích

Roku 1790 byla u příležitosti návštěvy císaře Leopolda II. otevřena nejmladší budova zámeckého areálu, pozdně barokní divadlo. Ve 40. a 50. letech 20. stol. bylo zničeno, nejprve válečnými událostmi a poté necitlivými zásahy za komunistického režimu. Nyní je obnoveno a zve na interaktivní prohlídku.
Valtice, Jihomoravský kraj

Městské muzeum Valtice

V rámci expozice muzea se dozvíte informace o vinařství, historii města, folklórních tradicích, Liechtensteinech, životním stylu počátku 20. století i o Petru Bezručovi. Městské muzeum Valtice sídlí v historické budově na náměstí.
Valtice, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel garni Klaret Valtice

Hotel Klaret garni byl otevřen v roce 2008 jako Pension Klaret, v roce 2013 byl přejmenován na Hotel Klaret. Součástí objektu je nově zrekonstruovaný dobový sklep s archivem vín, kde můžete ochutnat ty nejlepší vína z Valtic a okolí.
Valtice, Jihomoravský kraj

Křížový sklep Valtice

Křížový sklep z roku 1640 je největší křížový sklep v České republice. Jeho vstup byl v roce 2010 nově zrekonstruován a rekonstrukce byla nominována na národní cenu za architekturu v soutěži Grand Prix Architektů 2011.
Valtice, Jihomoravský kraj

Vinné sklepy Valtice

Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Základy tohoto vinařství byly položeny již ve 12. století na místech původního valtického hradu.
Valtice, Jihomoravský kraj

Vinařská 100dola s chrámem vína ve Valticích

Vinařská Stodola je architektonická stavba ve stylu tradičního selského stavení, která rozšiřuje areál vinařství ve Valticích.
Valtice, Jihomoravský kraj

Stylové vinotéky Vinum Bonum na zámcích jižní Moravy

Nechte se oslnit nabídkou sítě stylových vinoték Vinum Bonum. Tři z nich sídlí přímo v zámeckých zdech půvabných šlechtických sídel, čtvrtou najdete na náměstí ve Valticích. Vinum Bonum Laetificat cor hominis – Dobré víno potěší srdce člověka.
Valtice, Jihomoravský kraj

Vinný sklep Hradební Valtice

Sklep Hradební Valtice je připravený splnit vaše očekávání a touhy spojené s návštěvou "Hlavního města vína". Vinný sklep Valtice nabízí víno všech valtických vinařů, kteří mají zájem se prezentovat. Jeho cílem je nabídnout to nejlepší z enogastronomie, co vinařské Valtice můžou nabídnout.
Valtice, Jihomoravský kraj

Keltská restaurace a čajovna Avalon ve Valticích

Buďte vítáni poutníci z krajů dalekých i blízkých, kteří v dobrém přicházeti ráčíte! Hle, bájný Avalon jste objevili, místo, kde všeho dostatek jesti a kde mohou tělo i duše spočinouti.
Valtice, Jihomoravský kraj

Zámecký hotel Valtice

Hotel Anton Florian se nachází přímo v levém křídle státního zámku Valtice. Nabízí tak ideální výchozí bod pro odpočinek v překrásném prostředí jižní Moravy.
Valtice, Jihomoravský kraj