Úvod > Kalendář akcí > Předvánoční autogramiáda mezi betlémy

Předvánoční autogramiáda mezi betlémy

Kdy 30. listopad 2019 10:00 - 18:00 Společenské akce
Předvánoční autogramiáda mezi betlémy ve Velkých Přílepech v Domě U Korychů v sobotu 30. listopadu 2019. Přes 60 autorů (Ivo Šmoldas, Václav Větvička,Radim Uzel, Václav Žmolík, Ivanka Devátá a další).
V sobotu 30. listopadu 2019 bude Dům U Korychů ve Velkých Přílepech patřit spisovatelům, ilustrátorům a především čtenářům a milovníkům doby vánoční. Úderem desáté hodiny začne velká předvánoční autogramiáda s bohatým doprovodným programem. Účast přislíbilo mnoho zajímavých osobností, herečky Zdenka Procházková, Ivanka Devátá, Míša Dolinová, moderátor Petr Jančařík a mnoho dalších. Veškeré hemžení v sále mezi knihami, spisovateli, ilustrátory i dalšími zajímavými hosty oživí skvělé  swingové hudební trio Jiřího Šrámka.

Návštěvníci holdující šachové hře si mohou přinést vlastní šachovnici a zahrát si simultánku s mistrem šachu Petrem Vaňkem. Děti přijde pozdravit Mikuláš a samozřejmě nepřijde s prázdnou. Venku si mohou děti v živém betlému pohladit zvířátka. Další betlémy najdou návštěvníci v galeri Domu U Korychů na speciální premiérové výstavě. Betlémy papírové, dřevěné, perníkové, keramické, betlémy v obrazech i ve fotografiích se budou ucházet o nejvyšší přízeň návštěvníků. Oceněny budou nejen jejich majitelé nebo tvůrci, ale i ti, kteří budou hlasovat. Na vše bude dohlížet pelhřimovská agentura Dobrý den – muzeum kuriozit. Úderem 17. hodiny se v centru obce rozsvítí vánoční strom, v sousedství na nedaleké louce bude připravena unikátní mobilní zvonkohra Petra Manouška a netradiční vánoční koncert může začít. Přijďte poslední sobotu v listopadu do velkopřílepského Domu U Korychů,  potkáte se se spisovateli, ilustrátory, mnoha zajímavými hosty, předvánočně se naladíte a domů si navíc odnesete knihu s podpisem autora, třeba jako vánoční dárek.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 11. 2019

Aktivity v okolí

Loutkové divadélko Manetka

Loutkové divadélko Manetka

Úholičky, Střední Čechy
Zámek Úholičky

Zámek Úholičky

Úholičky, Střední Čechy
Naučná stezka Rozhlédni se, člověče

Naučná stezka Rozhlédni se, člověče

Úholičky, Střední Čechy
Kurzy landkitingu Statenice

Kurzy landkitingu Statenice

Statenice, Střední Čechy