Úvod > Kalendář akcí > Předvánoční autogramiáda mezi betlémy

Předvánoční autogramiáda mezi betlémy

Kdy 30. listopad 2019 10:00 - 18:00 Společenské akce
Předvánoční autogramiáda mezi betlémy ve Velkých Přílepech v Domě U Korychů v sobotu 30. listopadu 2019. Přes 60 autorů (Ivo Šmoldas, Václav Větvička,Radim Uzel, Václav Žmolík, Ivanka Devátá a další).
V sobotu 30. listopadu 2019 bude Dům U Korychů ve Velkých Přílepech patřit spisovatelům, ilustrátorům a především čtenářům a milovníkům doby vánoční. Úderem desáté hodiny začne velká předvánoční autogramiáda s bohatým doprovodným programem. Účast přislíbilo mnoho zajímavých osobností, herečky Zdenka Procházková, Ivanka Devátá, Míša Dolinová, moderátor Petr Jančařík a mnoho dalších. Veškeré hemžení v sále mezi knihami, spisovateli, ilustrátory i dalšími zajímavými hosty oživí skvělé  swingové hudební trio Jiřího Šrámka.

Návštěvníci holdující šachové hře si mohou přinést vlastní šachovnici a zahrát si simultánku s mistrem šachu Petrem Vaňkem. Děti přijde pozdravit Mikuláš a samozřejmě nepřijde s prázdnou. Venku si mohou děti v živém betlému pohladit zvířátka. Další betlémy najdou návštěvníci v galeri Domu U Korychů na speciální premiérové výstavě. Betlémy papírové, dřevěné, perníkové, keramické, betlémy v obrazech i ve fotografiích se budou ucházet o nejvyšší přízeň návštěvníků. Oceněny budou nejen jejich majitelé nebo tvůrci, ale i ti, kteří budou hlasovat. Na vše bude dohlížet pelhřimovská agentura Dobrý den – muzeum kuriozit. Úderem 17. hodiny se v centru obce rozsvítí vánoční strom, v sousedství na nedaleké louce bude připravena unikátní mobilní zvonkohra Petra Manouška a netradiční vánoční koncert může začít. Přijďte poslední sobotu v listopadu do velkopřílepského Domu U Korychů,  potkáte se se spisovateli, ilustrátory, mnoha zajímavými hosty, předvánočně se naladíte a domů si navíc odnesete knihu s podpisem autora, třeba jako vánoční dárek.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 11. 2019

Aktivity v okolí

Loutkové divadélko Manetka

Loutkové divadélko Manetka

Úholičky, Střední Čechy
Zámek Úholičky

Zámek Úholičky

Úholičky, Střední Čechy
Kurzy landkitingu Statenice

Kurzy landkitingu Statenice

Statenice, Střední Čechy
 Kostel sv. Jana Křtitele v Noutonicích

Kostel sv. Jana Křtitele v Noutonicích

Lichoceves, Střední Čechy