Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Představení Lukáše Karáska a Florenta Golfiera
Richard Adam Gallery
Hudební a divadelní akce

Představení Lukáše Karáska a Florenta Golfiera

Performance fyzického divadla dua Lukáš Karásek a Floertn Golfier bude připravena 15. ledna speciálně pro prostory Richard Adam Gallery. Představení předchází interaktivní program k aktuální výstavě Pán much pro starší 15 let.
Lukáš Karásek a Florent Golfier se potkali díky představení Pisum Sativum (Karin Ponties, 2012) a zjistili, že jsou si v oblasti fyzického divadla velmi blízcí. Tvorba jim šla ve dvojici od ruky a proto vytvořili společný duet Tešlon a Frkl. Během roku se vídávali na zkouškách častěji než se svými přítelkyněmi a spolupracovali například na programu Noci Divadel v Divadle Bolka Polívky či měli "akrobatickou předmluvu" na dni otevřených dveří na Francouzské Alianci.

Pro Richard Adam Gallery připravují site-specific představení. Vstupné: 50 Kč. Před představením proběhne od 18:00 do 20:00 interaktivní program k výstavě Pán much. Co to obnáší a co vás čeká? Tak především zábava. A taky trochu vzdělávání.Lektorka Irena Iškievová vás seznámí koncepcí výstavy, kurátory, s pojmy jako např. artbrut nebo kresba, budete diskutovat u obrazů, "číst je", a taky si vyzkoušíte, jaké je to kreslit levou rukou, poslepu, vyjadřovat myšlenky a zážitky beze slov, třeba právě obrazem... Vstupné: 20 Kč.

Provozovatel

Richard Adam Gallery

Ve Vaňkovce 2
602 00 Brno-střed
Tel.:
+420 731 131 865
Email:
vlkova@ragallery.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.adamgallery.cz
GPS:
49,187216 16,616192
 
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

 
 
 

Charitativní bazar Be Charity

Od 24. do 27. listopadu se v Galerii Vaňkovka uskuteční již sedmý ročník charitativního bazaru Be Charity. V rámci něj si mohou návštěvníci pořídit řadu módních kusů věhlasných světových značek.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Trenckův kalich v Kapucínské hrobce

Jedinečná památka objednaná slavným velitelem pandurů se na půl roku ocitá po jeho boku! Zlacený mešní kalich – tzv. Trenckův – bude od července do konce roku 2022 vystaven v brněnské Kapucínské hrobce, kde odpočívá baron Trenck.
Brno, Jihomoravský kraj

Brněnský drak – hra v centru města

Pozvánka pro 2-5členné týmy na dobrodružnou hru. Vydejte se podle řady indicií hledat stopu Brněnského draka. Aby se vám podařilo zvítězit, s ostatními týmy je třeba nejprve spolupracovat. Uvidíte známá místa novým pohledem a zažijete dobrodružství na vlastní kůži! Hra, která vtáhne děti i dospělé.
Brno, Jihomoravský kraj

Advent na Moravském náměstí v Brně

Řemeslné výrobky, vánoční ozdoby, stará řemesla i obří vyhlídkové kolo, to je tradiční Advent na Zelňáku. U sochy Jošta najdete také dětský kolotoč a kruhový bar.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Fait Gallery v Brně – galerie současného umění

Fait Gallery je mladá galerijní instituce, jejíž vznik podnítil a program zaštiťuje brněnský podnikatel Igor Fait. Kromě systematicky budovaného kvalitního výstavního programu je snahou Fait Gallery podporovat rozvoj současného umění.
Brno, Jihomoravský kraj

Více než fitness – BIG ONE FITNESS Brno

Stylové fitness a wellness centrum, které má v Brně hned dvě provozovny – BIG ONE FITNESS na Dornychu a BIG ONE FITNESS Club na Benešově třídě. Preferujeme komplexní péči, proto u nás naleznete nejširší spektrum sportovních aktivit pod jednou střechou v Brně.
Brno, Jihomoravský kraj

Ústřední autobusové nádraží Zvonařka v Brně

Autobusové nádraží Zvonařka je tím prvním, co turista přijíždějící do Brna autobusem uvidí. Vyžilý a zanedbaný prostor se citlivou rekonstrukcí, která trvala od roku 2019-2021, změnil k nepoznání. Z potemnělého prostoru staré stavby ve stylu brutalismu se stal moderní dopravní terminál 21. století.
Brno, Jihomoravský kraj

Galerie Vaňkovka – nákupní a společenské centrum

Nákupní a společenské centrum Galerie Vaňkovka je vybudováno na ploše 28.800 m2 na kraji historického jádra města Brna, přímo mezi vlakovým a autobusovým nádražím Zvonařka. Moderní nákupní centrum obohacuje obchodní a společenský život v centru Brna.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Potrefená Husa Brno

Značková restaurace Potrefená Husa v Galerii Vaňkovka se snaží spojit prostředí moderní restaurace se širokou nabídkou jídelního lístku, nápojů a příjemnou profesionální obsluhou.
Brno, Jihomoravský kraj

Monogram Espresso Bar v Brně

Monogram je moderní espresso bar zaměřený na výběrovou kávu, kterou vybíráme z českých i zahraničních pražíren.
Brno, Jihomoravský kraj

Spirit bar v Brně

Netradiční prostředí s pohodovou atmosférou londýnského obýváku, to je Spirit bar.
Brno, Jihomoravský kraj

Café & Bar V Melounovém cukru v Brně

V tomto roztodivném lokále, který je plný dřeva a betonu, vládne vynikající atmosféra a vtipné nápojové lístky.
Brno, Jihomoravský kraj