Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Předposlední repríza: Romeo a Julie a co jako?
Romeo a Julie
Hudební a divadelní akce

Předposlední repríza: Romeo a Julie a co jako?

"To světu svítá a stmívá se v nás." Divadlo NaHraně v režii Jana Friče Vás zve k bezprostřední účasti v nejvíc strhujícím románku všech dob!

Klasická Shakespearova tragédie jako vlčí sen na hraně. Čtyři děti a jeden kokot. Pět herců, léto a pivo. Bude tam i nějaká velká láska. Svůj půvab, lásku, rozum hanobí, všeho má hojnost jako zbohatlík, a s ničím nenakládá, jak by měl, aby to bylo k jeho chvále a cti. Jen prostí lidé nehledají štěstí. 

Divadlo NaHraně v režii Jana Friče zve k bezprostřední účasti v nejvíc strhujícím románku všech dob! Režie: JAN FRIČ Hrají: Lucie POLIŠENSKÁ, Ondřej NOVÁK, Vladimír MAREK, Martin SEVERÝN, Pavel KRYL a host

Je nutné si zarezervovat lístky na uvedeném webu.

Provozovatel

Divadlo na Hraně v Divadle Kampa

Noszticova 2b
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 774 935 622
Email:
petra.nahlikova@d...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.divadlokampa.cz/
GPS:
50,084283 14,407055
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 180 Kč

Snížená cena: 120 Kč

Poznámka:

Je dobré si rezervovat či zakoupit lístky na http://www.divadlokampa.cz/

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Mezinárodní hudební festival České doteky hudby 2022

24. ročník festivalu České doteky hudby opět rozezní Prahu v období Vánoc. Koncerty se odehrají v nejvýznamnějších pražských kulturních památkách.
Praha 1, Praha

Hudební zvěřinec

Výstava v Českém muzeu hudby vás zavede do světa, kde se hudba prolíná s říší zvířat.
Praha 1, Praha

Praha šlechtická – Lichtenštejnové na Malé Straně

V rámci nového cyklu procházek vám představíme jednu z nejstarších šlechtických rodin ve střední Evropě, rod Lichtenštejnů, který by bylo výstižnější označit jako moravská knížata. Své jméno odvozují od hradu v dolním Rakousku, kde měli své první pozemky.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – kostel Panny Marie Pod řetězem

Betlém je ze dřeva a byl zhotoven ve druhé polovině 19. století. Klasická kompozice jesliček je utvořena polorozpadlou chýší se Svatou rodinou, volkem a oslíkem. K ústřednímu bodu betlému, malému Ježíškovi, se obrací každá z postav včetně ovcí v pokorném gestu.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Divadlo Kampa

Divadlo Kampa vzniklo v září 2010 a svou laskavou záštitu a podporu tomuto prostoru poskytuje Jaroslav Dušek. Od ledna 2014 je divadlo provozováno o.p.s. Divadlo Kampa v čele s Ivetou Duškovou.
Praha 1, Praha

Sochy bronzových miminek na Kampě

Tři bronzová miminka od Davida Černého jsou umístěna na Kampě v parku vedle Musea Kampa.
Praha 1, Praha

Museum Kampa – objevte sbírky umění 20. století

Prohlídka Musea Kampa, možná i s odborným výkladem, vás zavede do tajů světa moderního umění. Museum Kampa, Nadace Jana a Medy Mládkových, pečuje o rozsáhlé sbírky dvou ikon v dějinách umění 20. století, Františka Kupky a Otto Gutfreunda, a o Sbírku středoevropského moderního umění.
Praha 1, Praha

Kanál Čertovka – pražské Benátky

Pražská Čertovka představuje místo, které odděluje Kampu od ostatní částí Malé Strany. Jedná se o uměle vytvořený vodní náhon, který ve 12. století vybudoval řád Maltézských rytířů, aby sloužil jako přívod vody do původních devíti malostranských mlýnů, které se kolem ostrova Kampy rozprostíraly.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Mlýny restaurant

Mlýny restaurant je místem propojení historie Sovových mlýnů, expozicí Muzea moderního umění, současného umění, architektury, designu a moderní gastronomie v interiéru restaurace a kavárny.
Praha 1, Praha

Spices Restaurant and Bar

Spices Restaurant and Bar se stal vítězem nejvýznamější české gastronomické ankety Mauerův výběr Grand restaurant 2016. Nabízí asijskou kuchyni a najdete jej na Malé Straně.
Praha, Praha

IF Café – cukrárna ve Werichově vile

Kavárna se nachází v klubové zóně Werichovy vily a je tak součástí stálé expozice. V nabídce jsou domácí designové zákusky, místní specialitou jsou dezerty spojené s lidmi, kteří jsou s historií domu spojeni.
Praha 1, Praha

Barbar Restaurant na Malé Straně

Klidné místo na Malé Straně s výbornou kuchyní, kávou, širokou nabídkou vín a příjemnou obsluhou. Barbar Restaurant to je gurmánská česká a evropská kuchyně za přiznivou cenu.
Praha 1, Praha