Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Předadventní tržík v Lensedlích
Lidová řemesla a trhy

Předadventní tržík v Lensedlích

Tradiční předadventní tržík se spoustou adventního zboží, tematického občerstvení, atomosféry a hlídacího koutku pro nejmenší sviště.
V sobotu 22. listopadu 2014 se od 9:00 hodin do 17:00 hodin koná již 7. předadventní tržík, na kterém naleznete spousty vystavovatelů s vánočními výrobky – vánoční formičky, bylinky, adventní vazby, keramika, ručně vyráběná bižuterie, zdobení ozdob, perníčky, koření, dřevěné hračky, harmonizační obrázky, korálky, výrobky dětí ze školní družiny, sázavské sklo a mnoho dalšího.

Připraveno bude i bohaté místní občerstvení. V místě bude i dětský koutek, aby rodiče mohli v klidu prožít naplno předvánoční atmosféru.

Provozovatel

Sbor dobrovolných hasičů Lensedly

Lensedly 35
251 65 Kaliště
Tel.:
+420 605 289 631
Email:
hasici.lensedly@s...
WWW:
sdhlensedly.blog.cz
GPS:
49,894797 14,753882
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Posázaví
Tipy na výlet:
Kaliště a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:Vstupné dobrovolné. Výtěžek bude použit k pořádání dalšího ročníku této akce.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Meteorický roj Geminidy

Prosincové Geminidy patří k nejaktivnějším meteorickým rojům v roce. Adiant Geminid se nachází východně od dvou nejjasnějších hvězd souhvězdí Blíženců, hvězd Castor a Pollux.
Ondřejov, Středočeský kraj

Adventní benefiční koncert pro Hospic Dobrého Pastýře

Zavřete oči a představte si to....
Čerčany, Středočeský kraj

Zimní prohlídky huti František na Sázavě

Centrum sklářského umění v Huti František v Sázavě nabízí expozici skla, rezidenční pobyty pro výtvarníky, kurzy pro širokou veřejnost, workshopy, sympozia, konference a další aktivity prezentující sklářské řemeslo.
Sázava, Středočeský kraj

Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka ve spolupráci s Kamenickým smíšeným sborem uvede ve velkém sále Kulturního centra v Kamenici Českou mši vánoční „Hej, Mistře!“ Jakuba Jana Ryby.
Kamenice, Středočeský kraj

Zvonice Lensedly

Zvonička byla postavena v roce 1886 z červeného pískovce uprostřed malé vesničky Lensedly v Ladově kraji.
Kaliště, Středočeský kraj

Hrusická ekostezka v zahradě Památníku Josefa Lady

Památník Josefa Lady a jeho dcery Aleny zve malé zvídavé návštěvníky ke zdolání Hrusické ekostezky, která nabízí hrátky s přírodními živly. V provozu je stezka celoročně, tj. v různou roční dobu a za různého počasí. Najdete ji v zahradě Památníku.
Hrusice, Středočeský kraj

Památník Josefa Lady v Hrusicích

Stálá expozice díla Josefa Lady – malíře a spisovatele, karikaturisty, tvůrce pohádkových postav provázejících děti od nejútlejšího dětství, ilustrátora, který nezapomenutelně ztvárnil Haškova Švejka. Prohlídky s průvodcem.
Hrusice, Středočeský kraj

Mikešův pomníček v Hrusicích

Pomník, připomínající pohádkovou postavu kocourka Mikeše, byl odhalen u Hrusického potoka v roce 2018 u příležitosti 20. výročí odhalení busty Josefa Lady v Hrusicích.
Hrusice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna cafe33 Senohraby

Kavárna cafe33 Senohraby z Posázaví zařadila do své nabídky nová francouzská vína! Mezi nimi najdete i takové skvosty jako 2020 Badet Clément Révélation Syrah – Viognier.
Senohraby, Středočeský kraj

Tree house Hrusice

V obci Hrusice nedaleko Říčan stojí ukrytá v korunách stromů prosklená chatka. Její okolí tvoří les a pastviny, na které se pasou ovce. Jednoduché ubytování poskytuje dokonalý zážitek milovníkům přírody.
Hrusice, Středočeský kraj

Skleněný dům na stromě v Hrusicích

Už jste někdy spali ve skleněném domečku v korunách košatých stromů s 360° výhledem? Jeden takový se nachází v malebné přírodě na ovčí pastvě u Hrusic, nedaleko od Prahy.
Hrusice, Středočeský kraj

Hotel Sen Senohraby – relaxace v zámeckém stylu

Hotel Sen je místem, kde prožijete pohodovou dovolenou, relaxační víkend, romantickou noc, nebo odpočinek po pracovním dni s využitím sportovního a relaxačního centra. Hotel v zámeckém stylu s výhledem do údolí byl vybudován v roce 1996, pouhých 28 km od centra Prahy.
Senohraby, Středočeský kraj