Úvod > Kalendář akcí > Prázdniny v Zoo Dvorec - Hroší narozeniny

Prázdniny v Zoo Dvorec - Hroší narozeniny

Kdy 5. červenec 2020 9:00 - 18:00 Akce pro děti
Prázdninový program s řadou edukativních akcí doprovázené aktivitami pro všechny věkové kategorie. Nenechte si ujít oslavy narozenin, světové dny ohrožených druhů zvířat, výročí zoo ve znamení Afriky a mnoho dalších. Novinkou jsou zábavné pondělky s aktivitami pro všechny věkové kategorie.
5.7. - Hroší narozeniny od 14:00 - oslava 12. narozenin jediného jihočeského hrocha Bubórka, doprovodný program pro děti s malováním

11.7. - Mezinárodní den hadů v Teráriu Venomous od 14:00 - v pavilonu vás s jediněčnou kolekcí kober v Evropě seznámí pan ředitel Viktor Ambrož. Dozvíte se novinky ze světa jedovatých plazů. Dílnička a tvoření s našimi asistentkami.

26.7. - Mezinárodní den tygrů a míče pro tygry od 11:00 - největší kočkovité šelmy slaví světový den. Popřejem nejstaršímu tygru žijícímu v českých zoo k jeho 19. narozeninám.
Tygrům můžete míče, které již nepoužíváte. Naše kočky si s nimi poradí. Namaluj tygra svýma očima a další

9.8. - 13. výročí zoo a Mezinárodní den lvů s Uganda Dancers Band od 10:00. Celý den se bude po zoo ozývat hudba afrických bubnů a zpěvu. Nenechte si ujít vůni a chuť afrických jídel a přeneste se s námi, bez letenky, do daleké horké Afriky. Pro nejměnší skládání obřího lega, hry a malování.

23.8. - Mezinárodní den divokých psů a křest psů hyenových s Predátors cz/sk od 13:00 - nejohroženejší psovitá šelma afriky si zaslouží svoji pozornost. Buďte u toho jak se křtí takový predátor a využijte možnosti vyfotit se s filmovými predátory. V dětském koutku se vašim dětem budou věnovat naše asistentky.
 Tvořivé pondělky v zoo - začínáme 6.7. do 31.8. vždy od 10:00 do 16:00 v zadní části zoo v krytém stanu (Malování, plastelínové tvoření, dílničky a krátká představení).  

Vaše děti jistě ocení naprosto úžasné skládačky z papíru, které si zároveň dle fantazie vymalují a odnesou domu.
Sládačky dodala firma Helma Models, barvičky dlouholetý partner Koh-i-noor s.r.o. České Budějovice.
Věnovat se vám budou naše asistentky, které vám se vším poradí.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Safari Resort

Safari Resort

Borovany, Jižní Čechy
Restaurace na Vráži

Restaurace na Vráži

Trhové Sviny, Jižní Čechy
Pension restaurace Centrum

Pension restaurace Centrum

Trhové Sviny, Jižní Čechy