Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Prázdninové tvoření
Akce pro děti

Prázdninové tvoření

Přijďte si užít vánoční prázdninovou pohodu. Tvoření je určeno především pro děti a jejich rodiče. Budeme malovat na klasickou užitkovou keramiku Kavárny Maluj glazurami nebo na dekorativní keramiku barvami, které se nemusí vypalovat a je možné si je hned odnést.
Těšit se opět můžete nejen na pohodovou atmosféru, krásné dekorace, ale i na exkurzi do zázemí dílny. Exkurze do našeho zázemí keramické a mozaikové dílny, je velmi oblíbenou součástí jakéhokoliv tvoření nejen pro děti, kdy si ukážeme, jak vypadá pec a co všechno se nachází v takové hrnčířské dílně. Vysvětlíme si celý proces, kterým keramické výrobky prochází, než je možné si je hotové odnést domů.

Časová náročnost bude 1 hodina – 3 hodiny, záleží na každém, jak dlouho bude mít chuť tvořit.

K dispozici bude zdarma voda a ovocná šťáva, džusy a horké nápoje bude možné na místě v případě zájmu zakoupit. S sebou je možné si přinést jakékoliv občerstvení.

Rezervujte si místo v rezervačním systému na webu nebo na e-mailu info@krouzkyaprouzky, případně na telefonním čísle 774 526 011 (stačí zaslat SMS).

Provozovatel

Kroužky a Proužky

Korunní 1000/37
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 774 625 011
Email:
info@krouzkyaprou...
Email:
janca.koldovska@s...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.krouzkyaprouz...
GPS:
50,075462 14,443652
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
Tipy na výlet:
Praha 2 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Cena výrobků od 100 Kč.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Nomad Beer Festival 2023

Více, než dvacet tzv. létajících pivovarů či pivovarů, které byly létající, ale již přistály, degustace výhradně ze skla, s pivem se snoubící gastronomie a k tomu spousta skvělé muziky. 2. ročník dvoudenního festivalu pokračuje v Holešovické tržnici v Praze 7.
Praha 2, Praha

Týden zahajovacích lekcí Taneční školy Voila Praha

Zveme na úvodní lekce taneční sezóny. Vyzkoušejte si kterýkoli taneční kurz z naší nabídky pouze za 100 Kč.
Praha 2, Praha

Alune Wade „Sultan“

irtuózní baskytarista, pocitový zpěvák a invenční skladatel Alune Wade (*1978, Dakar, Senegal) přitáhl pozornost hudebních gurmánů jak vlastními alby, tak v roli sidemana či hosta slavných.
Praha 2, Praha

Tug of War Sokol cup I. 2023

Turnaj v přetahování lanem! Pětičlenné týmy dospělých kategorií žen, mužů a smíšených týmů (s alespoň dvěma ženami) se utkají 15. dubna 2023 v areálu Sokola Praha – Královské Vinohrady.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Vinohradská vodárenská věž

Vinohradská vodárenská věž je výraznou dominantou v pražském panoramatu. V různých časových obdobích odtud byla dodávána voda i Žižkovu, Strašnicím, Vršovicím, části Nuslí a Pankráce. Svému původnímu účelu sloužila vodárna až do roku 1962.
Praha 2, Praha

Irské tance v Praze a Českých Budějovicích

Jsme akademie irských tanců. Připravujeme tanečnice a tanečníky na soutěže a šampionáty v irském tanci po celém světě.
Praha, Praha

Šifrovací hra Hunter Games

Hunter games hra je outdoorovoá aktivita, při které ty jako hráč řešíš sérii hádanek. Umístění jednotlivých hádanek je tajné a teprve jejich postupným a především správným řešením se dozvíš, kde se nachází další hádanka.
Praha 2, Praha

Jaroslav Hašek a Praha – procházka s průvodcem

Procházka připomene jen některá místa, která jsou spojena s Jaroslavem Haškem. Nebude to o Švejkovi, ale o Haškovi, který se ztrácí za svou postavou. Cílem je ukázat spisovatele Jaroslava Haška, který není jen autorem Dobrého vojáka Švejka.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Monolok cafe

V naší kavárně klademe velký důraz na kávu a její přípravu.
Praha 2, Praha

Prosekárna Vinohrady

Prosekárna je winebar zaměřený výhradně na italské Prosecco, kterému se v Praze snaží udělat co nejlepší jméno.
Praha 2, Praha

Vinograf Korunní

Ve vinném baru Vinograf v Korunní ulici 21 jsme propojili moderní bar s cihlovým sklepem. To je ideální prostředí pro milovníky vín, jako jste vy. Můžete přijít jen na skleničku a užít si ji se skvěle spárovaným jídlem, ale také si můžete odnést nezapomenutelné zážitky z vinné degustace.
Praha 2, Praha

Zmrzlinář na Vinohradech

Šťavnatou jahodu, skvělou vanilku, všemi milovanou pistácii a pořádnou čokoládu... to nabízí zmrzlinárna Zmrzlinář na pražských Vinohradech. Rodina Hrivňáků, která sladké pochoutky připravuje denně 4 stálé druhy zmrzlina 12 druhů, které se obměňují.
Praha 2, Praha