Úvod > Kalendář akcí > Prázdninová soutěž pro děti
Prázdninová soutěž pro děti
">
1.7.
5.9.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Prázdninová soutěž pro děti

  • 1. červenec 2021 – 5. září 2021
Milé děti,
moc dobře vím, že uplynulý školní rok byl pro vás školáčky náročný. Nemohly jste chodit do školy, navštěvovat kroužky, ani jezdit na výlety s kamarády. Škola ale končí a před vámi jsou prázdniny! Proto jsem si pro vás nachystala prázdninovou soutěž o zajímavé ceny 😊.
 
Víte, děti, čím se vlastně zabývá Ministerstvo pro místní rozvoj? Kromě jiného podporujeme i cestovní ruch. Já a moji kolegové z ministerstva se snažíme informovat vás i vaše rodiče o tom, jaká krásná místa můžete v Česku navštívit. Naše země je totiž plná překrásných parků, kouzelných zámků i tajemných hradů a my vám chceme tato místa ukázat.

A protože začínají prázdniny a vy se určitě rozjedete do všech koutů republiky, rádi bychom vás s kolegy poprosili o pomoc. Budeme nadšení, když nám namalujete obrázek z místa, kde se vám o prázdninách líbilo, a napíšete nám o něm krátký dopis. Dejte nám vědět, co vás na něm zaujalo a proč byste ostatním dětem doporučili jeho návštěvu! Z obrázků, které nám přijdou, uděláme malou výstavu, aby se každý mohl inspirovat, přečíst si vaše příběhy a navštívit místa, která jste navštívili vy!
 
Samozřejmě, jaká by to byla soutěž, kdyby v ní nešlo o zajímavé ceny 😊:
  • Žáček, který zašle nejhezčí obrázek, vyhraje v měsíci září pro sebe a svou třídu den s Horskou službou, kdy vám opravdoví horští záchranáři ukáží svoji práci a provedou vás po horách.
  • Žáček, který se umístí na druhém místě, vyhraje pro sebe a svou třídu výlet do Prahy.
  • A ten, který se umístí na třetím místě, vyhraje pro celou třídu návštěvu pražské ZOO.

Milí žáčci, zašlete mi prosím vaše obrázky a dopisy do 5. 9. 2021 na adresu níže nebo na emailovou adresu: skolaknacestach@mmr.cz.

Klára Dostálová
Staroměstské náměstí 6
110 15 Praha 1  
 (Na dopis napište „Školák na cestách“)

Užijte si krásné prázdniny a budu se těšit na vaše dopisy.
 
Vaše Klára Dostálová
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí