Úvod > Kalendář akcí > Prague Wine Week 2020
Prague Wine Week 2020
"> ">
27.1.
2.2.
Přidat foto
Festivaly

Prague Wine Week 2020

Zveme všechny milovníky toho nejlepšího vína na populární akci "Prague Wine Week", konanou již několikátým rokem ve vybraných restauracích, vinných barech a vinotékách našeho hlavního města.
Opět se vrací loni velmi úspěšné Wine & Food tandemy – domácí i zahraniční vinařství, která získala medaili v největší české soutěži vín, Prague Wine Trophy, se spojí s vybranými restauracemi, vinnými bary a vinotékami, a nabídnou menu s víny a ochutnávky vín za fixní cenu.

Na přelomu ledna a února se v Praze jako každoročně uskuteční tento festival v podobě již deváté Galadegustace medailových vín prestižní mezinárodní soutěže Prague Wine Trophy, opět bude možnost ochutnat degustační meníčka ve vybraných restauracích. I po desáté budou součástí akce prezentace vinařství a dovozců. Po celý týden se budou v pražských restauracích, vinných barech a vinotékách profesionálové i milovníci vína potkávat nad skleničkou skvělého vína.
 
Galadegustace proběhne v uterý 28. 1. 2020 od 16:00 do 20:00 hodin v Jalta Boutique Hotel, Václavské náměstí 45, Praha 1. Cena vstupenky na Galadegustaci pro jednu osobu je 1000 Kč a je možné ji zakoupit v sítí Ticketmaster.

Ubytování a restaurace v okolí