!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Mercedes-Benz Prague Fashion Week - zrušeno
Mercedes-Benz Prague Fashion Week - zrušeno
"> "> "> "> "> "> ">
13.3.
20.3.
+ Přidat foto

Mercedes-Benz Prague Fashion Week - zrušeno

Kdy 13. březen 2020 - 20. březen 2020 Společenské akce
Mezinárodní festival české a slovenské módy a největší módní událost v České republice.
Vzhledem k aktuální situaci ve světě související s šířením nového typu koronaviru a zrušeným letům z Itálie se organizátor pražského týdne módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week rozhodl přesunout nadcházející edici z březnového termínu na druhou polovinu května. Vstupenky zakoupené v předprodeji a pozvánky z březnové edice budou platit na nové květnové termíny.

MBPFW představí tvorbu vybraných návrhářů z Česka a Slovenska, kteří zde v premiéře odhalí své aktuální kolekce na sezonu 2020. Prague Fashion Weekend je součástí celosvětové rodiny prestižních týdnů módy, které Mercedes-Benz po celém světě zastřešuje.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW) je mezinárodní festival české a slovenské módy. Tato pravidelná kulturní a společenská událost od roku 2010 představuje formou přehlídek nejlepší tuzemské módní návrháře a tematický doprovodný program. MBPFW podporuje lokální kreativitu, vyhledává nové talenty a inspiruje. Každý rok se ho účastní významné mezinárodní osobnosti módního průmyslu, například proslulý obuvník Jimmy Choo, dlouholetý ředitel značky Jean-Paul Gaultier Donald Potard, zahraniční novináři a nákupčí. Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, který patří k mezinárodní síti 50 módních platforem pod hlavičkou automobilky, se s každou edicí módního týdne posouvá na nové místo. Často jsou to lokace s módou ne prvoplánově spojené, přehlídky v Praze se tak v minulosti konaly třeba ve skateparku, útrobách Strahovského stadionu, zásobovacích garážích obchodního domu Kotva, na Právnické fakultě UK a naposledy letos na podzim na tenisovém stadionu na Štvanici. Zatím poslední módní týden podle pořadatelů navštívilo 10 tisíc lidí.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 3. 2020