!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Mercedes-Benz Prague Fashion Week Drive-in Cinema
Mercedes-Benz Prague Fashion Week Drive-in Cinema
"> "> "> "> "> "> ">
1.5.
3.5.
+ Přidat foto
Společenské akce

Mercedes-Benz Prague Fashion Week Drive-in Cinema

Kdy 1. květen 2021 – 3. květen 2021
Mercedes-Benz Prague Fashion Week premiérově zve své návštěvníky na jarní sezónu FW21 do autokina. MBPFW Drive-in Cinema vznikne od 1. do 3. května v prostoru parkoviště u haly 25 v Pražské tržnici v Holešovicích.
Nový formát MBPFW Drive-in Cinema bude příjemným oživením v době, v níž dochází k výrazným omezením právě kulturních a společenských projektů, jež jsou přesouvány zcela do roviny online.
 
MBPFW Drive-in Cinema bude od 1. do 3. května v konkrétních časových blocích uvádět jednotlivé přehlídky, ty budou v reálném čase promítány dle programu na dvou identických LED obrazovkách. Všichni návštěvníci budou mít poté s drobným časovým posunem možnost sledovat jednotlivé fashion shows na YouTube kanále MBPFW den po dni.
 
Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který představí vize návrhářů na sezónu podzim/zima 2021, otevře 30. dubna 2021 performance Jakuba Polanky ve spolupráci s Priveé lounge a magazínem Harper’s Bazaar v nově zrekonstruovaných prostorách Šlechtovy restaurace a v parku Královská obora Stromovka, kde se od 19.00 uskuteční veřejnosti volně přístupný park happening.
 
Přehlídkový program módního týdne představí celkem 44 návrhářů, z toho dva školní ateliéry, a to Technickou univerzitu v Liberci a Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně: Ateliér design oděvu. Ve společném bloku budou své kolekce prezentovat také čtyři finalisté soutěže pro mladé návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2021 s vítězem VAN GRAAF Junior Talent Card 2020 Marcelem Petránkem. Na scénu se vrací návrhářské duo LAFORMELA a rovněž i Tereza Rosalie Kladošová. Dále své nové kolekce na MBPFW uvedou návrháři Jakub Polanka, Michael Kováčik, Tereza Vu, Pavol Dendis, Lukáš Krnáč, Michaela Hriňová a Denisa Dovala. Absolutním nováčkem na scéně MBPFW bude tentokrát slovenská návrhářka Petra Kubíková a prostor dostane i vítěz designové soutěže Mercedes-Benz Talent 2021 z Mercedes-Benz Fashion Weeku Madrid. První přehlídkový den představí návštěvníkům v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích ojedinělým způsobem svoji aktuální tvorbu Zoltán Tóth, a to konkrétně v hale 11.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 3. 2021