Úvod > Kalendář akcí > Prague Design Week 2019

Prague Design Week 2019

Kdy 15. duben 2019 12:00 - 21. duben 2019 19:00 Festivaly
Šperky, oblečení, nábytek i nejnovější technologie. Prodejní designérská přehlídka Prague Design Week představí v centru metropole přes 60 designérů, návrhářů, ateliérů či škol z celé ČR, ale i Slovenska a dalších zemí světa.

Šestý ročník mezinárodní prodejní designérské přehlídky Prague Design Week 2019 proběhne od 15. do 21. dubna 2019 v historickém domě na náměstí Republiky 7. Přijďte se podívat na nejnovější design a inspirace od desítek designérů.

Výstava: Hlavní částí akce je výstava 60 designerů, designérských studií, šperkařů, módních návrhářů, umělců i studentů středních a vysokých škol z České republiky i zahraničí. Čekají vás celkem dvě patra plná originálního designu desítek tvůrců a uskupení.

Design Kino: Navštivte speciální projekt Design Kino nabízející krátká videa nejen o designu. Nabídneme vám pohledy do výroby českých i zahraničních firem, rozhovory s významnými českými i světovými designery, ukážeme vám zajímavé produkty i koncepty, módní přehlídky, architekturu, interiéry a unikátní výtvarné instalace.

Přednášky: Každý den v podvečer vám nabídneme diskuzní panely s jednotlivými tvůrci i zajímavými osobnostmi českého designu, na kterých se jich osobně můžete zeptat, kde berou svou inspiraci a další zajímavosti ze zákulisí tvůrčího procesu. Podrobný seznam všech přednášejících a data přednášek bude zveřejněn již brzy.

Design Shop: Akce je prodejní.

Kavárna: Nejen káva a další nápoje, ale i ručně dělané dortíky a další dobroty.

Dětský koutek: Speciální místnost pro hraní si s vašimi ratolestmi.

Celý popis
Naposledy změněno: 25. 3. 2019