Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Prague Barefoot Run
Sportovní akce

Prague Barefoot Run

Druhý ročník unikátního charitativního bosonohého běhu se uskuteční v sobotu 7. června v krásném pražském parku Ladronka. Přesně v pravé poledne ho odstartuje oštěpařka Bára Špotáková, která nad projektem převzala záštitu.

Svou účastí na trati dlouhé 4200 metrů podpoříte prostřednictvím startovného dítě vyrůstající v dětském domově na území České republiky a pomůžete mu tak s jeho vstupem do samostatného života! Zaregistrovat se můžete na uvedeném webu. Registrací si zajistíte účastnické tričko. Ten, kdo to nestihne, může se zaregistrovat i na místě.

Čeká na vás nejen nevšední zážitek z dávno zapomenutého pocitu chodit a běhat naboso, ale také nabitý doprovodný program, zajímaví hosté včetně vítězek letošní České Miss a spousta dobrého jídla a pití. Přijďte prožít den, ve kterém se spojí příjemné s užitečným. Těšíme se na vás!

Provozovatel

For Dreams

Herdovská 806/1
198 00 Praha 9
Tel.:
+420 731 519 006
Email:
petra.vykydalova@...
WWW:
www.pbfr.cz/regis...
GPS:
50,094046 14,536163
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:

Podmínkou registrace účastníka běhu je příspěvek v libovolné výši. Minimální příspěvek je skutečně symbolický – 100 Kč, maximální není omezen.

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Výstava Flora Pragensis

Vánoční stromky, adventní věnce, svíčky, ozdoby a dekorace – to jsou věci, bez kterých si většina českých domácností Vánoce neumí představit.
Praha 9, Praha

Urge

The White Room návštěvníkům představí tři samostatné výstavy, jejichž kurátorkou je Jagna Domżalska v rámci projektu „URGE“ (18. 9. –⁠ 17. 12. 2022). Vernisáž proběhne v sobotu 17. 9. od 18 hodin v rámci akce Zažij Pragovku jinak!
Praha 9, Praha

Vánoční ArtBazaar

Pragovka Gallery vás zve na tradiční vánoční ArtBazaar, který proběhne v neděli 4. prosince 2022 od mezi 12 a 19 hodinou v areálu Pragovky. Originální umělecká díla za příznivé ceny do 5 000 Kč nejen pod stromeček si budete moct koupit přímo od rezidentek a rezidentů Pragovky.
Praha, Praha

Lidé jsou křehké bytosti, ale měkké cíle

Pragovka Gallery otevírá novou výstavu Lidé jsou křehké bytosti, ale měkké cíle (18. 9. –⁠ 17. 12. 2022), která je součástí výstavního dějství „Napojení“. Vernisáž proběhne v sobotu 17. 9. od 18 hodin v rámci akce Zažij Pragovku jinak!
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Kostel sv. Bartoloměje v Praze-Kyjích

Kostel sv. Bartoloměje v Kyjích byl založen pražským biskupem Janem II. a vysvěcen po roce 1227.
Praha 9, Praha

Hořejší rybník v Hloubětíně

Hořejší rybník patří k historickým pražským rybníkům a je zanesen již na mapách z roku 1840. Původně byl postaven jako rybník průtočný, tedy přímo protékaný Rokytkou. Dnes slouží k chovu ryb.
Praha 9, Praha

Hravýlety – hravé výlety pro rodiče s dětmi

Pamatujete na bojovky a stopovačky ze svého dětství? Aplikace Hravýlety Vám nabízí výlety plné úkolů, příběhů a odměn.
Praha 14, Praha

Bazén Hloubětín – jediný bazén v Praze s mořskou vodou

Bazén Hloubětín je jediný pražský bazén s přisolovanou vodou. Vodu čistí australská technologie která přidává do vody mořskou sůl (slanost vody je 0,5%). V Hloubětíně jsou k dispozici dva kryté bazény – sportovní (25 x 15 metrů) a dětský (15 x 7,5 m).
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytovna Tip v Praze – Hloubětíně

Hledáte levné ubytování v Praze? Ubytovna Tip nabízí levné a přesto kvalitní ubytování v lokalitě Praha 9, s velmi dobrou dostupností do centra.
Praha 9, Praha

Malešický mikropivovar

Pivovarská restaurace s letní zahrádkou a s odděleným salónkem až pro 50 osob, oblíbeným pro pořádání soukromých či firemních večírků. 10 rotujících výčepních kohoutů, výběrová pivotéka s lahvovými pivy z celého světa. Domácí kuchyně včetně každodenního poledního menu.
Praha 10, Praha

Největší craft beerová zahrádka ve střední Evropě

Pozveme vás do industriálního open air prostoru – do Pragovky! Denně budeme mít na čepu minimálně 12 až 15 druhů speciálů na čepu. Je to málo? K tomu přes sto druhů lahvových piv českých i světových.
Praha 9, Praha

Hotel Svornost v Praze – Počernicích

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny a v blízkosti Jižní spojky. Nabízí rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, lednicí, fénem.
Praha 14, Praha