Úvod > Kalendář akcí > Poznávací příměstský tábor
Poznávací příměstský tábor
"> Poznávací příměstský tábor
29.6.
3.7.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Poznávací příměstský tábor

Kdy 29. červen 2020 8:003. červenec 2020 17:00
Pro děti 6- 10 let máme připravený pětidenní výletní program. Každý den je vezmeme na jiné místo naší země, každý den pro ně máme připravené jiné dobrodružství. A to vše pohodlně, komfortně a bezpečně, v malých skupinách maximálně po 7 tábornících, s veškerou péčí.
Myšlenka je vlastně velmi jednoduchá. Chceme, aby na Vaše děti čekalo každý den tábora nové, zajímavé a vzrušující dobrodružství! Pokaždé trochu jiné, tak, aby si každý táborník přišel na své. Někoho baví rytíři a králové, někoho pohádky, princezny a čarodějnice. Někdo má rád aquaparky, někdo lanová centra, někdo ZOO.
1. den hledání drahokamů na Kozákově a výletu parníkem a vodních radovánek na Máchově jezeře.

2. den historie a tradic – výlet na královský hrad Křivoklát a exkurze v tradiční české sklárně Ruckl v Nižboru. A také koupání v Berounce!
3.den  s pohádkou – návštěva pohádkového zámku Staré Hrady a odpoledne v největším evropském Labyrintáriu na kouzelném zámku Loučeň. V případě hezkého počasí koupání na Branžeži.
4. den  plný dobrodružstvít a aktivity – návštěva středověkého centra řemesel v Botanicus v Ostré a dobrodružství v největším středoevropském zábavním parku Mirákulum
5. den s africkými zvířaty – návštěva Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem, koupání na místním koupališti a závěrečný táborák s opékáním buřtů
Zobrazit více
Naposledy změněno: 21. 5. 2020