Úvod > Kalendář akcí > Posviť si na budoucnost 2022 – festival středních škol Plzeňského kraje
Výstavy

Posviť si na budoucnost 2022 – festival středních škol Plzeňského kraje

Festival v Depo2015, který pomáhá žákům 9. tříd základních škol s volbou jejich další vzdělávací cesty, se koná letos pošesté.
Akce, která pomáhá žákům 9. tříd základních škol s volbou jejich další vzdělávací cesty, se koná letos pošesté.  
 
Festival je dvoudenní, v pátek 7. 10. 2022 dopoledne se areál plzeňského DEPO2015 zaplní třídami deváťáků, které se na akci registrovaly předem. Páteční odpoledne od 12:00 do 15:00 a sobota 8. 10. 2022 od 9:00 do 12:00 hodin jsou určené jednotlivcům. Srdečně zveme žáky 9., ale i 8. ročníků ZŠ s rodiči nebo kamarády! 
 
Před akcí samotnou je vhodné na stránkách posvitsinabudoucnost.cz prozkoumat profily vystavujících středních škol a připravit se s pomocí Festivalové karty, která slouží jako pracovní list pro návštěvníky.  

Na webových stránkách jsou k dispozici také metodiky pro pedagogy a pro rodiče s doporučeními, jak mladé lidi v jejich rozhodování co nejlépe podpořit. 
 
Navíc v DEPu najdete také poradenskou zónu, kde můžete využít kariérové poradce z Krajského centra vzdělávání a Úřadu práce nebo načerpat informace o trhu práce od Regionální rozvojové agentury Plzeňského kraje
 
Festival se koná pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje, Rudolfa Špotáka, a je součástí dlouhodobé práce se žáky v Plzeňském kraji, kterým se snažíme usnadnit volbu perspektivního profesního směřování.  
 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Martinská Osteria

Restaurace Martinská Osteria

Plzeň, Plzeňský kraj
Potrefená husa Plzeň

Potrefená husa Plzeň

Plzeň 3, Plzeňský kraj