Úvod > Kalendář akcí > Policejní pátračka aneb Protidrogová jednotka zasahuje

Policejní pátračka aneb Protidrogová jednotka zasahuje

Kdy 18. červenec 2020 11:00 - 25. srpen 2020 16:00 Akce pro děti
Do konce prázdnin máte jedinečnou příležitost vidět příběh podle skutečné události v Protidrogovém vlaku a pátrat po stopách drogového dealera v Muzeu Policie ČR.
Jedná se o novou část unikátního a inovativního projektu protidrogové prevence, o rodinnou hru pro rodiče s dětmi od 10 let. Během pětihodinové akce Policejní pátračka, si účastníci projdou preventivním programem Protidrogového vlaku, kde interaktivní formou shlédnou příběh podle skutečné události, v muzeu budou pátrat po nebezpečném dealerovi drog a v návazném programu To je zákon, kámo!, který získal 1.místo v národním kole Evropské ceny prevence kriminality, se dozvědí, jaká je trestněprávní odpovědnost v souvislosti s držením a distribucí omamných a psychotropních látek.

Akce je připravována ve spolupráci s Národní protidrogovou centrálou, Muzeem Policie ČR a Nadačním fondem NOVÉ ČESKO. Policejní pátračka bude probíhat po dobu letních prázdnin. Termíny si rezervujte na tel. 774 724 757 nebo mailem rajnochova@revolutiontrain.cz
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 7. 2020