Úvod > Kalendář akcí > Police Symphony Orchestra Na Výstavišti
Police Symphony Orchestra Na Výstavišti
"> "> ">
17.7.
Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Police Symphony Orchestra Na Výstavišti

Jediný koncert v Praze mladého souboru Police Symphony Orchestra v amfiteátru Křižíkovy fontány s hosty jako jsou Barbora Poláková, Noisy Pots a další!
Přijďte na jediný koncert Police Symphony Orchestra v Praze!

Tento mladý, energický symfonický orchestr vystoupí vůbec poprvé ve složení 60 muzikantů a 50 sborových zpěváků. Zahrají repertoár z filmové, populární, rockové i swingové hudby. V podání orchestru si poslechnete Up Town Funk od Bruno Marse, Creep od Radiohead, nebo Blame it on the Boogie od Michaela Jacksona.

Speciální hosté:
  • Bára Poláková
  • Jan Maxián
  • Jakub Tengler z Noisy Pots
  • Brass Avenue
  • Vendula Příhodová
  • Jan Sklenář
  • Karolína Soukupová

Celý koncert budou doprovázet vodní trysky a speciální osvětlení fontány. Vychutnáte si jak světelné efekty, tak unikátní zvuk hudebních nástrojů ve venkovním amfiteátru. V jeden večer dojde ke spojení symfonického aranžmá ze světa filmové, populární, rockové i swingové hudby.

Garantujeme vám, že tenhle koncert vás nenechá jen tak v klidu sedět!

LINE-UP
  • 19:30 – open door
  • 20:30 – začátek koncertu
  • 22:00 – konec

Police Symphony Orchestra (PSO) je symfonický orchestr z Police nad Metují plný nadšených mladých hudebníků, kteří si krátce řečeno dělají, co chtějí. Svým repertoárem, o kterém přes sto členů orchestru pravidelně hlasuje, těší plné sály a haly po celé republice jako je např. Lucerna nebo O2 arena, ale zdaleka se neomezují jen na vnitřní prostory. Pověstnými se ve východočeském regionu staly jejich venkovní benefice, které si do různých prostředí přišly poslechnout tisíce lidí. Fanoušci spolu s hudebníky často pomáhají vybraným dobročinným projektům, kterým poslali už přes dva miliony korun.

Za dvanáct let své existence spolupracovalo PSO s umělci, jako jsou Tomáš Klus, Marta Kubišová, Ivo Kahánek, Ondřej Ruml, Dasha ad., a uměleckými soubory z Divadla Járy Cimrmana, Baletu Národního divadla nebo Kühnova smíšeného sboru. Od roku 2019 doprovází hudebníky televizní kamery – v koprodukci s Českou televizí se o tomto fenoménu mezi mladými orchestry točí celovečerní dokument. Do kin půjde v r. 2023.

Akce se koná za každého počasí.

Provozovatel

Výstaviště Praha, a.s.

U Výstaviště 67
Křižíkova fontána
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 608 348 327
Email:
vojtech.muller@na...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://navystavi...
GPS:
50,106941 14,427264
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Cena: 600 Kč

Poznámka:800 Kč stání 600 Kč stání (student, ZTP) 1200 Kč sezení sektor D 1400 Kč VIP

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí