Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Pokus o světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny v Praze
Společenské akce

Pokus o světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny v Praze

Společnost ČEZ přiváží do Prahy světového rekordmana a profesionálního bublináře Matěje Kodeše, který vystoupí v rámci zahájení regionální roadshow. Během vystoupení se Matěj pokusí vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících v mýdlové bublině. Přijďte 5. listopadu do Centra Chodov v Praze.
Akce bude probíhat v úterý 5. 11. od 15:00 do 20:00 v prostorách obchodního Centra Chodov. Samotný pokus o vytvoření rekordu proběhne od 18:00 do 19:00 hodin. Po úvodním stanovení rekordu, jeho schválením agenturou Dobrý den a zanesení do České knihy rekordů budou postupně probíhat pokusy o jeho překonání ve dvanácti městech po celé České republice.

ČEZ chce vytvořit světový rekord v Praze a pak se ho pokusit překonat v každém z dvanácti měst, která bublinář Matěj Kodeš navštíví. O tom, kde nakonec nejlepšího výsledku dosáhne, rozhodnou sami návštěvníci akce, kteří se do show zapojí. Také on bude na akci spolu s ostatními účastníky usilovat o dosažení co největšího počtu telefonujících lidí v bublině.

V rámci svého vystoupení předvede Matěj Kodeš profesionální show, během které uvidí návštěvníci například kouřové bubliny, bublinové krychle či hvězdy a další bublinové efekty. Jako součást bublinářské show bude pro zájemce připraven workshop, na kterém se mohou naučit celou řadu triků, včetně receptů na namíchání vlastní bublinové směsi.

Na závěr proběhne pokus o překonání samotného rekordu, který spočívá v zavření co největšího počtu volajících lidí do mýdlové bubliny. A zde je prostor pro všechny Pražany. Čím víc jich přijde, tím spíš se povede vytvořit světový rekord právě v Praze. Všichni účastníci se navíc mohou nechat vyfotit v bublině od profesionálního fotografa. Jako poděkování za účast na vytvoření rekordu všichni dostanou malý dárek. Symbolika bublin byla zvolena proto, že jsou průhledné, stejně jako jednoduchá koncepce služeb Mobilu od ČEZ.

Provozovatel

Obchodní centrum Chodov

Roztylská 2321/19
148 00 Praha 4
Tel.:
+420 272 173 600
Email:
infocch@unibail-r...
WWW:
www.centrumchodov.cz
GPS:
50,032069 14,490996
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 
 
 

Kluziště Chodov na ledě

Od prosince do ledna se již po čtvrté park u chodovského obchodního centra promění v romantickou ledovou plochu pro všechny vášnivé i začínající bruslaře.
Praha 11, Praha

Lollipopz – vánoční koncert

Anet, Amy, Nely, Annie dohromady hudební skupina Lollipopz. Čtyři bláznivé holky, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany.
Praha 11, Praha

Kino klub Zahrada – Hodně štěstí pane Veliký

Velká Británie, 2022, 97 minut. Přístupné od 15 let.
Praha 11, Praha

Kino klub Zahrada – Top Gun: Maverick

USA, 2022, 131 minut. Nevhodné do 12 let.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Megaplex Chodov – první megaplex v České republice

Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze. Nabízí celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.
Praha 4, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Westfield Chodov

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 11, Praha

Vodafone PLAYzone Arena na Chodově

Vodafone PLAYzone Arena vyrostla v pražském obchodním centru Westfield na Chodově. Jedná se o multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1000 m², které je vůbec první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
Praha 4, Praha

Wanadoo aréna v Praze

Unikátní místo plné sportování, především pro děti od 2 do 12 let.
Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Lokál U Zavadilů v Kunraticích

Nakročeno z centra Prahy nejprve do okrajových částí a pak i do jiných regionů má jeden z nejznámějších gastronomických konceptů u nás. V pražských Kunraticích nově otevřeli Lokál U Zavadilů.
Praha 4, Praha