Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Poklad na Stříbrném rybníku
Akce pro děti

Poklad na Stříbrném rybníku

Zveme všechny děti předškolního věku a jejich rodiče 24. května 2014 od 14.00 hodin do autocampu Stříbrný rybník v Hradci Králové na zábavné odpoledne „Poklad na Stříbrném rybníku“.
Cílem projektu je ukázat dětem a rodičům možnost smysluplně a aktivně využít společně strávený čas, což je v dnešní uspěchané době čím dál vzácnější.

Program: 
  • 14:00 zahájení her o poklad
  • 14:00 – 17:00 na stanovištích budou probíhat různé sportovní, dovednostní, vědomostní, výtvarné hry a soutěže, prezentace spolupořadatelů: POLICIE ČR, MĚSTSKÁ POLICIE Hradec Králové, ZDRAVOTNICKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA Královéhradeckého kraje, ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ, VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR – Krajská pobočka pro Královéhradecký kraj, HOKEJOVÝ KLUB Mountfield HK, SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ města Hradec Králové, BESIP, VOJENSKÁ POLICIE, MODRÁ PYRAMIDA – stavební spořitelna, HRADECKÉ CENTRUM pro osoby se sluchovým postižením o. p. s., KNIHOVNA města Hradce Králové a další
  • 14:00 – 17:30 atrakce pro děti: skákací hrady, projížďky na koních a ponících, elektrická vozítka, vláčky, kolotoče, projížďky na člunech hasičů, návštěva lanového centra a další
  • 15:00 – 17:30 doprovodný program: vystoupení A-TEAM HK vicemistryň světa 2013 (mažoretky POMPOM), ukázka práce služebního psa VOJENSKÉ POLICIE, letová ukázka vrtulníku DSA, autogramiáda extraligových hokejistů týmu MOUNTFIELD Hradec Králové, vystoupení českého chlapeckého sboru ZPĚVÁČEK, odlet balónu HEMBAL a další
  • 17:00 – 18:00 hudebně zábavný program pro děti hudební skupiny FANTASY music
  • 18:00 ukončení zábavného odpoledne

Provozovatel

Mateřská škola Kampanova Hradec Králové

Lhotecká 183/95
500 09 Hradec Králové
Tel.:
+420 495 534 482
Email:
info@hradecko.eu
WWW:
www.ic-hk.cz
GPS:
50,203802 15,894394
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Depeche Mode – warm up party

6. května proběhne ve vysokoškolském AC klubu Hradec Králové již tradiční sraz příznivců britské skupiny Depeche Mode.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Křest knihy Boemo e Bastardella – sen probdělé noci

Srdečně zveme na hudebně-literární večer spojený se křtem knihy M. A. Svobodové a J. Raichla „Boemo e Bastardella – sen probdělé noci“.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Jiří Stivín & Vladimír Strnad

Srdečně vás zveme 6. prosince 2022 do PETROF Gallery na recitál proslulé české jazzové (i nejazzové) legendy Jiřího Stivína, který letošní rok oslaví své 80. narozeniny.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Kouzelné Vánoce s Matyášem Novákem

Ochutnejte klavírní recitál mladého pianisty Matyáše Nováka.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Topsports půjčovna Stříbrný rybník

Přijďte si vybrat z pestré nabídky koloběžek, kol, bruslí...
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Bruslení na přírodním ledu v okolí Hradce Králové

Lákají vás zamrznuté rybníky a hladniny řek k bruslení? V okolí Hradce Králové se nachází několik lokalit, kde si můžete jídu po ledu dopřát. Zkuste rybníky v Městských lesích nebo jízdu po zamrzlém Labi či Orlici. Nezapomeňte však vyzkoušet stav ledu, bezpečná jízda je zaručena teprve od 7 cm výš.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Park Na Větvi a 3D Bludiště Hradec Králové

Park tvoří soustava tří síťových hřišť zavěšených v korunách stromů propojených s 3D bludištěm složeného ze síťových překážkových drah ve třech patrech nad sebou. Bludiště zahrnuje mnoho zábavných prvků bez nutnosti jištění.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Lesní okruh pro in-line bruslení u Hradce Králové

Lesní okruh pro in-line bruslaře a cyklisty v lesích u Hradce Králové je téměř dokonalý. Rovná a dostatečně široká silnice s pěkným asfaltem protíná s geometrickou přesností les. Svým profilem a přehledností je inline stezka bez problémů vhodná od začátečníků, dětí až po výkonnostní bruslaře.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Stříbrný rybník – do kempu i za zábavou

Rekreační areál Stříbrný rybník se nachází v Malšově Lhotě u města Hradec Králové, na břehu Stříbrného rybníka. Areál díky své poloze uprostřed nádherné přírody na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a novohradeckých lesů je ideální pro rodinnou dovolenou.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Café & Bistro V Pekárně

Jednoho dne se náhodně spojily dva sny různých lidí v jeden. Jedni měli sen o menší cukrárně, druzí si chtěli otevřít svou kavárničku s bistrem.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Chilli Táta Restaurant v Hradci Králové

Přijďte ochutnat nebo si nechte dovézt burgery a chilli speciality v Hradci Králové!
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Restaurace Inflagranti

Restaurant grill v Hradci Králové s nabídkou českých a mezinárodních jídel.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj