!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Pohádkový les - Princové a princezny v Adršpachu

Pohádkový les - Princové a princezny v Adršpachu

Kdy 16. květen 2020 13:00 - 17:00 Akce pro děti
Pohádkový les pro děti od 2 let - v cíli dárečky.
 Máte rádi pohádky? Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě?  Tak to určitě doražte se svými dětmi do pohádkového lesa s názvem Princové a princezny do Dolního Adršpachu. V sobotu 16.5. 2020 na vás u centrálního parkovišti na žluté turistické značce směrem na Křížový vrch bude čekat Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, Král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka.

Již pátý pohádkový les zde pro vás totiž  ve spolupráci s A-dráčkem připravila společnost Velká dobrodružství. Dvoukilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 13 do 17 hodin. Na  startu dostanou průvodní dopis  s popisem trasy, namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé pak dostanou nějaký zapeklitý úkol, za jehož splnění dostanou do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíku královský poklad.
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí