Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Pohádkový les Praha 15
Pohádkový les
Akce pro děti

Pohádkový les Praha 15

Procházka pohádkovým lesem v Hostivaři pro děti, maminky, tatínky, babičky i dědečky.
Sokol Praha Staré Město vás zve na tradiční setkání s pohádkovými bytostmi POHÁDKOVÝ LES.

Akce se koná v sobotu 12. 9. 2015. Startuje se od 10:00 do 15:00 od altánu v hostivařském lese poblíž hájovny (GPS souřadnice N 50°2.46262', E 14°31.20070'). Přístup na start je od zastávky autobusů MHD: Brechtova, odkud bude značení fáborky. Použít můžete linky: 170, 197 nebo 293.

Na trase vás čeká celá řada pohádkových bytostí, soutěží a zábavy. V cíli, který je přímo v pekle, si můžete na pekelném ohni opéct špekáčky. Jelikož čerti vlastní špekáčky pouze v omezeném množství, doporučujeme přinést si svoje.

VSTUPNÉ: 25 Kč pouze pro děti – doprovod dětí vstupné dobrovolné.

Provozovatel

Sokol Praha Staré Město

K obecním hájovnám
102 00 Praha 15
Tel.:
+420 608 443 324
Email:
lucka.cizkovska@s...
WWW:
sokolstaremesto.w...
GPS:
50,041719 14,519258
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 15 a okolí
 

Vstupné

Snížená cena: 25 Kč

Poznámka:Vstupné pouze pro děti - doprovod dětí vstupné dobrovolné.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Mikulášská nadílka – koncert skupiny Kreyson Memorial

Mikulášský koncert skupin Kreyson Memorial a Bohemica. Mikulášské a další kostými vítány.
Praha 4, Praha

Výstava betlémů na Toulcově dvoře

Přijďte si zpříjemnit sváteční čas návštěvou tradiční výstavy betlémů, která letos bude umístěna ve středověkém špýcharu. Staročeské betlémy v historickém prostředí musí přeci k sobě ladit.
Praha 10, Praha

Betlémy 2022 – Kostel Stětí sv. Jana Křtitele v Hostivaři

Menší betlém je po celou vánoční dobu umístěný v otevřeném oltářním stole v kostele. Ve své figurální části je mistrovskou řezbou Josefa Krejčíka z Prahy.
Praha 10, Praha

Vánoční výroba Jezulátka v Artotéce

Přijďte si zabalit voskové Jezulátko do peřinky a položit jej do betlémské krajiny s ovečkou a kometou se zlatým ocasem.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Zookoutek Divoká zahrada Hostivař

Po dlouhých měsících rekonstrukce se do nejstaršího pražského zookoutku v Hostivaři vrátila zvířata. V Divoké zahradě o rozloze 5 000 metrů čtverečních mohou nyní návštěvníci obdivovat stádo vzácných bílých daňků nebo páreček muflonů.
Praha 10, Praha

Sportovně relaxační areál Jedenáctka VS

Plavecký areál Jedenáctka nabízí tři haly. V první je 25 m dlouhý bazén s pěti drahami, tobogán s převýšením 4,5 metru a brouzdaliště pro děti s dětskou skluzavkou. Součástí haly je i restaurace. V druhé jsou bazény pro děti a pro kojence. Třetí hala pak slouží pro míčové sporty.
Praha 11, Praha

Lanový park Hostivař – zrušeno

Přes veškerou naši snahu při boji s kůrovcem v uplynulých letech se nám pro sezónu 2020 nepodaří obnovit provoz lanového parku a jeho provoz bude definitivně ukončen. Bez stromů, bohužel, lanový park provozovat nejde.
Praha 10, Praha

Profesionální squashový a ricochetový kurt ve SQUASHPOINT

Squashpoint, to je 6 profesionálních squashových a 1 ricochetový kurt značky Fibersin. Systém permanentek vám přináší výrazné slevy a blokaci pevných termínů. Vašim přáním zde vyjdou vstříct profesionální trenéři a příjemný personál.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Hotel Selský Dvůr

Hotel Selský Dvůr patří mezi špičku čtyřhvězdičkové hotelové kategorie v Praze. Hotel je obklopen zelení a pro svoji neopakovatelnou atmosféru a kvalitu poskytovaných služeb se stal vyhledávaným místem pobytů hostů.
Praha 10, Praha

Galerie národních vín a vinařství Praha

Stálá prodejní výstava národních i světových vín a progresivních vinařství, distribuční a degustační centrum vín, obchodní zastoupení vinařů, prodej vína za bezkonkurenční ceny.
Praha 11, Praha

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha