!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Pohádkové rejdiště na Starých Hradech
Pohádkové rejdiště na Starých Hradech
"> "> "> ">
8.7.
30.8.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Pohádkové rejdiště na Starých Hradech

Kdy 8. červenec 2020 10:0030. srpen 2020 17:00
Pohádkové bytosti ožívají na Starých Hradech a vtáhnou vás do svých her a radovánek. Každou středu, sobotu a neděli vás na velkém hradním nádvoří netrpělivě čekají veselé princezny a čarodějnice, popletení čerti a čarodějové, ale i čarocezny a čertenice.
Každou sobotu, neděli a středu o prázdninách jsou pro vás na nádvoří hradu a zámku Staré Hrady připraveny soutěže a hry s opravdovými pohádkovými bytostmi. Přijeďte si pohrát s princeznou a čarodějnicí, nakrmte naše obry a zkuste si čertovský závod s pekelnými vidlemi. Nemine vás sladká odměna a hlavně spousta zábavy!

Po celý den pak můžete navštívit o čtyři pohádkové prohlídkové okruhy s draky, vodníky, obry, skřítky, čarodějnicemi, vílami, čertíky, čerticemi i čertenicemi: Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou, Zámecké pohádkové sklepení,  Hradní pohádková půda a Zdravosvět s Dračím královstvím. Těšit se můžete na spoustu novinek. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí