Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Pohádková sobota na zámku s Popelkou, Čtyřlístkem a Igráčky
Akce pro děti

Pohádková sobota na zámku s Popelkou, Čtyřlístkem a Igráčky

Půvabná princezna Popelka v krásných modrých šatech provádí děti s rodiči výstavami Čtyřlístek a Fenomén Igráček, celým Chvalským zámkem a sklepením. Dozvíte se mnoho o komiksu i Igráčcích, Popelčinu pohádku, budete soutěžit a můžete si po prohlídce hrát ve velké herně Čtyřlístku.

Chvalský zámek srdečně zve na oblíbenou akci Pohádková sobota na zámku s Popelkou, Čtyřlístkem a Igráčky, která se koná v sobotu 24. května 2014 mezi 10. a 17. hodinou.

Půvabná princezna Popelka v krásných modrých šatech provádí děti s rodiči výstavami Čtyřlístek a Fenomén Igráček, celým zámkem a sklepením. Dozvíte se mnoho o komiksu i Igráčcích, Popelčinu pohádku, budete soutěžit a můžete si po prohlídce hrát ve velké herně Čtyřlístku.

Komentované prohlídky trvají 40 minut a začínají vždy v celou hodinu (poslední prohlídka v 16 hodin). Na prohlídku je třeba se předem objednat. Kontaktujte prosím recepci na tel. 281 860 130.

A co uvidíte na našich výstavách? Čtyřlístek na Chvalském zámku: Uvidíte oblíbené dětské komiksy Jaroslava Němečka a Ljuby Štíplové, které provázejí už několikátou generaci nadšených dětských čtenářů. Čeká vás procházka historií komiksu, velké postavičky Fifinky, Bobíka, Myšpulína i Pindi, opravdový barevný domeček Čtyřlístku, Bobíkova postýlka, Fifinčin krášlicí koutek, Myšpulínův vědecký koutek, Pinďovo sportoviště, interaktivní hry (kostky, puzzle) a mnoho dalšího.

Výstava Fenomén Igráček: Zámecké sklepení se promění v obydlí igráčků nejrůznějších povolání, vzezření a vzhledu. Dozvíte se také mnoho z historie, současnosti, vývoje a výroby igráčků. Budete si hrát – je připraven interaktivní koutek s pravými igráčky určenými k hraní.

Burza rybiček – ryby, krevety, raci, čolci, akvária a cenné rady akvaristů

Burza rybiček jsou akvaristické trhy, plné pestrobarevných rybiček, krevetek, žabiček, mloků, raků, akvarijních rostlin, dekorací, kořenů a jiné akvaristické techniky.
Praha 20, Praha

Burza rybiček – ryby, krevety, raci, čolci, akvária a cenné rady akvaristů

Burza rybiček jsou akvaristické trhy, plné pestrobarevných rybiček, krevetek, žabiček, mloků, raků, akvarijních rostlin, dekorací, kořenů a jiné akvaristické techniky.
Praha 20, Praha

Bruslení na Černém Mostě

Nákupní centrum Černý Most zařizuje již tradičně venkovní kluziště pro veřejnost. Díky osvětlení kluziště si zde můžete užívat i ve večerních hodinách. K dispozici je také teplé občerstvení.
Praha, Praha

Macramé workshop

Relaxačně tvořivý workshop je určen pro každého, kdo se chce naučit nebo si připomenout rukodělnou tvůrčí techniku drhání neboli macramé.
Praha 20, Praha

Aktivity v okolí

Chvalský zámek v Horních Počernicích – dotek romantiky na okraji Prahy

Dominantou původní obce Chvaly na současném území Horních Počernic v Praze je již po staletí Chvalský zámek. Toto historicky přirozené centrum po rekonstrukci nabízí prostory pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je také pronajmout pro konání různých akcí.
Praha 9, Praha

Kostel svaté Ludmily v Horních Počernicích

Kostel svaté Ludmily v Praze-Horních Počernicích je farní kostel hornopočernické farnosti.
Praha 20, Praha

Znakujeme s Růženkou – Baby Signs znakování pro batolata

Hledáte způsob jak svému miminku více porozumět? Jak zjistit co vlastně chce nebo potřebuje, když stále pláče?
Praha 9, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Černý Most

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Sezóna

Jedinečná restaurace v Horních Počernicích, kde si zaručeně pochutnáte.
Praha 9, Praha

Zmrzlinový stánek Jana Černouška v Horních Počernicích

Budete-li mít cestu do pražských Horních Počernic, nesmíte minout zmrzlinový stánek Jana Černouška. Otevřený je denně mimo pondělí od jedné do šesti a nabízí řemeslnou zmrzlinu a sorbety, často netradičních příchutí.
Praha 9, Praha

Letní pobytové balíčky na golfovém hřišti Black Bridge

Přesvědčíme vás, že vaši dovolenou si užijete nejen v zahraničí, ale i v prostředí útulných dvojdomků s terasou a garáží přímo na top 18 jamkovém hřišti Black Bridge, které se nachází na periferii Prahy.
Praha 9, Praha

Hotel SAS v Praze Satalicích

Na severovýchodním okraji Prahy 9 najdete Sportareál Satalice v jehož těsné blízkosti najdete hotel SAS. Maximální kapacita hotelu je 50 lůžek. K dispozici je parkoviště, Wi-Fi připojení. Hotel nabízí možnost ubytování s domácím mazlíčkem.
Praha 9, Praha