Rádi bychom vás pozvali na druhý ročník Podzimních slavností burčáku a vína v Jaroměři.
Jako minulý rok, se akce uskuteční v krásných Masarykových sadech. Představí se 8 vinařů a chybět nebudou ani stánky s občerstvením. Víno i burčák budeme degustovat z festivalových skleniček, které si můžete nechat na památku a nebo nám ji na konci umytou a nerozbitou vrátit a my vám vrátíme zálohu. Víno a burčák budeme degustovat pouze z festivalového skla. Součástí bude i doprovodný program a celým dnem nás provede zkušený moderátor Ladislav Vaško. Událost je bez vstupného.
Certifikace a další informace