Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Podzimní prázdniny v Permoniu v Oslavanech
Permonium
Sportovní akce

Podzimní prázdniny v Permoniu v Oslavanech

Na podzimní prázdniny připravilo Permonium v Oslavanech speciální zvýhodněný prázdninový bonus. Ke každé zakoupené hře Magic Permon I. – III. level získá druhý návštěvník vstup do parku zdarma. Přijďte si užít hru Magic Permon v extrémních podmínkách. Je to výzva, v létě to umí každý!
Interaktivní Hra Magic Permon: Každý návštěvník se může zapojit do interaktivní hry „Magic Permon“ a projít deseti nástrahami některé ze šesti tras oslavanských permonů. Hra, řízená pomocí moderních informačních technologií, je určena pro všechny věkové kategorie. Má různé úrovně náročnosti (level 1 – děti do 10 let, level 2 – dospívající mládež, level 3 – dospělí) a její princip spočívá v plnění 10 různých druhů úkolů – vědomostních, dovednostních, fyzických, adrenalinových, které jsou zadávány pomocí veršovaných indicií. Díky této interaktivní hře se návštěvníci opakovaně do zábavního parku vrací, neboť jim poskytuje až 18 různých variant vyžití volného času. Za úspěšné dokončení hry Magic Permon Vás čeká nejen virtuální setkání s permonem jehož trasu návštěvník absolvoval, ale i zajímavá a unikátní výhra – velká kostka „Magica“.

Výstava betlémů v Ivančicích

Výstava betlémů – Památník A. Muchy.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Advent v Ivančicích – 3. Adventní pátek – Předvánoční farmářské trhy a Letní kin

9. 12. 2022, Palackého náměstí.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Advent v Ivančicích – 4. Adventní pátek – Pozvi souseda... a Letní kino v zimě

16. 12. 2022, Palackého náměstí.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Vánoční prohlídky ivančické věže

Výhled na večerní Ivančice, vánoční výzdoba v bytě zvoníka.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Uprostřed výrobního areálu Strojíren Oslavany najdete ráj permoníků – park Permonium®. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi.
Oslavany, Jihomoravský kraj

Zámek Oslavany – muzeum, pivovar a bývalý klášter

Renesanční zámek v Oslavanech s arkádovým nádvořím původně býval cisterciáckým klášterem. Ten zde stál již ve 13. století, nepřežil však husitské nájezdy a dílo zkázy dokonal požár roku 1516. Zrušený klášter nechali proto noví majitelé v 16. století přestavět na renesanční zámecké sídlo.
Oslavany, Jihomoravský kraj

Koupací biotop u zámku Oslavany

Koupací sezóna přírodního koupaliště probíká od začátku července do konce srpna, za příznivých podmínek až do září. Kromě koupání jde zde také k dispozici venkovní fitness hřiště, tenisové kurty, zámecký park nebo dětské hřiště.
Oslavany, Jihomoravský kraj

Kostel sv. Mikuláše v Oslavanech

První zmínka o původním farním kostele v Oslavanech je z roku 1320. Byla to pravděpodobně cisterciácky strohá stavba. V roce 1680 byl rozšířen přístavbou. Současná barokní podoba je výsledkem přestavby realizované v letech 1770 – 1796.
Oslavany, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Městský zámecký pivovar Oslavany

Oslavanský zámek vznikl přestavbou prvního ženského cisterciáckého kláštera na Moravě „Údolí svaté Marie“ ze 13. stol. Je pravděpodobné, že pivovar byl již v klášteře, ale tato domněnka není doložena. První zmínka o zámeckém pivovaru je z roku 1547, kdy měl panství v zástavě Beneš Dubenský z Chlumu.
Oslavany, Jihomoravský kraj

Zámecká restaurace v Oslavanech

Stylová restaurace v zámeckém sklepení oslavanského zámku nabízí speciality české kuchyně, dobroty k místnímu vynikajícímu pivu i dobře připravené steaky. Vybírat můžete také z denního menu.
Oslavany, Jihomoravský kraj

Pivovar Padochov

Pivovar má za cíl vyrábět přírodní nefiltrované nepasterizované pivo.
Oslavany, Jihomoravský kraj

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek v Ivančicích nabízí restaurační a ubytovací zařízení pro širokou veřejnost. Využít můžete služeb penzionu, restaurace a Snack Baru.
Ivančice, Jihomoravský kraj