Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Podzimní dýňové slavnosti v Kestřanech
Podzimní dýňové slavnosti v Kestřanech
Společenské akce

Podzimní dýňové slavnosti v Kestřanech

Srdečně vás zveme na Podzimní dýňové slavnosti v Kestřanech u Písku. Těšit se můžete na bohatý kulturní program, ochutnávku vín, stánkový prodej, pro děti bude připravený bohatý animační program, s kostýmovou diskotékou. Odpoledne nám zpříjemní vystoupení Šumavské osmičky a folklórní vystoupení.
Přijďte společně s námi slavnostně přivítat podzim 

V  Kestřany Golf & Country Club budou mít návštěvníci první příležitost , jak nasát podzimní atmosféru. 
Sobotu 15.10.2022 vám zpříjemníme podzimní den bohatým programem s podzimní  tématikou. 

Pro děti bude připraven animační program v rámci kterého si budou moci ozdobit podzimní dobrotu (cupcake, perníčky), tvořivé podzimní dílničky,  malování na obličej, kostýmová diskotéka pro děti s vyhlášením výtězů o nejhezčí kostým. Zahájíme akci loutkovým divadlem Nitka, které představí svou pohádku o Uloupené princezně, jako další účinkující vystoupí divadlo Kos, odpoledne nám zahraje místní divadlo Dido a v duchu zachování tradic, předvede své vystoupení folklórní soubor  Písečánek. Celou akci nám potom zakončí vystoupení dechové kapely Šumavská osmička.

K dispozici Vám bude také náš fotokoutek ,,srdečný podzim", u kterého se můžete nechat vyfotit a odnést si tak podzimní fotografii do vašeho rodinného alba. 

Přijďte si užít podzimní den s celou svou rodinou.
 

Provozovatel

Kestřany Golf & Country Club

Kestřany 70
398 21 Kestřany
Tel.:
+420 602 277 439
Tel.:
+420 602 350 956
Email:
restaurace@golfke...
GPS:
49,283702 14,078172
 
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

 

Časová náročnost

7,0 hodin

 
 

Pískoviště 2023 v Písku – festival dětské radosti

Sochy z písku v Písku, spousta zábavy, koncertů a poluličních divadel, to je festival dětské radosti! Na návštěvníky čeká mnoho novinek, ale bez některých událostí by se festival rozhodně neobešel. Další ročník festivalu proběhne v termínu 12. – 14. května 2023.
Písek, Jihočeský kraj

Zrnění – interaktivní pohybové představení pro všechny od 5 let

Jedinečné představení inspirované zrnem i příběhy každého z nás. Co ze mne vyroste? Kudy vede moje cesta? Jak pečovat o zrnko naděje? Přijďte s námi hledat zrnka otázek i odpovědí.
Písek, Jihočeský kraj

Rodinná interaktivní výstava Továrna na utopii

Přijďte prozkoumat rodinnou interaktivní výstavu inspirovanou utopickými motivy v díle Karla Čapka.
Písek, Jihočeský kraj

Živá výstava Jan a jaK dál v písecké Sladovně

Interaktivní výstava jako cesta běžně nepřístupnými místy galerie, která zkoumá život a myšlenka Jana Amose Komenského a umožňuje dětem i dospělým porovnat je se sebou samým.
Písek, Jihočeský kraj

Golf Resort Písek

18 jamkové hřiště o délce 5621 m pro muže a 5048 m pro ženy leží v obci Kestřany, mezi Pískem a Strakonicemi. Díky množství přírodních i modelovaných nástrah je výzvou pro každého hráče.
Kestřany, Jihočeský kraj

Footgolf aneb golf s kopačákem na hřišti v Kestřanech

Footgolf je neokoukaný sport, který nadchne celou rodinu i partu přátel. Nečeká vás žádné pobíhání po fotbalovém stadionu, u kterého vypustíte duši. Dostanete kopačák a postavíte se jiné výzvě – 18jamkovému hřišti, které připomíná klasický golfový green.
Kestřany, Jihočeský kraj

Horní tvrz Kestřany

Kestřany, obec ležící 10 km jihozápadně od Písku, leží na samých hranicích okresu Strakonice a Písek. Ten, kdo tuto obec založil, musel mít úžasný smysl pro krásu i praktičnost a snad i fantazii, neboť poloha jak hradu, tak i samotné vesnice to plně dokazuje.
Kestřany, Jihočeský kraj

Rozhledna Velký Kamýk

Rozhledna Velký Kamýk, sloužící zároveň jako vysílač mobilního operátora, byla v roce 2006 zpřístupněna na vrchu Velký Kamýk (515 m) nad obcí Velké Nepodřice, zhruba 8 km západně od města Písku.
Dobev, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Ořechový dvůr

Ořechový dvůr se nachází v malebné jihočeské vesnici Velké Nepodřice, na Písecku . Její okolí je ideálním místem pro cykloturistiku, pěší výlety, koupání nebo prohlídku historických hradů a zámků.
Písek, Jihočeský kraj

Penzion Putim v jižních Čechách

V penzionu Putim naleznete příjemné ubytování nedaleko královského města Písek v jižních Čechách. Součástí penzionu je krásná restaurace s příjemnou obsluhou. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích.
Putim, Jihočeský kraj

Hotel Buly v Písku

Hotel Buly je umístěn v klidné části města přitom nedaleko historického centra a slavného Kamenného mostu. V bezprostřední blízkosti hotelu je tenisový a fotbalový areál, zimní stadion, bowling, krytý i venkovní plavecký bazén, koupaliště a desítky kilometrů atraktivních cyklostezek.
Písek, Jihočeský kraj

Vykulená Sova – Kávový Klub & Pražírna

Ve Vykulené Sově můžete ochutnat to nejlepší espresso široko daleko a vyzkoušet různé alternativní přípravy kávy. Kulturní a hudební události nejsou v této kavárně výjimkou. Přijďte si jen tak posedět, nebo se příjemně pobavit se zajímavými osobnostmi hudební, kulturní i akademické společnosti.
Písek, Jihočeský kraj