Úvod > Kalendář akcí > Poděbradský festival vína 2021
Gastronomické akce

Poděbradský festival vína 2021

Kdy 14. srpen 2021 12:00 - 22:00
České festivaly vína míří konečně i do Poděbrad! Premiérový ročník Poděbradského festivalu vína se uskuteční v sobotu 14. 8. 2021 na kolonádě.
Milovníkům dobrého vína se v Poděbradech představí celkem 18 vybraných vinařství výhradně z České republiky. Mezi účastníky budou jak známá vinařství ověnčená mnoha medailemi, tak i méně známá neokoukaná vinařství. Nabídka vína bude velice pestrá, takže si každý návštěvník nepochybně přijde na své. Zkrátka nepřijdou ani ti, co se chtějí dobře najíst. V rámci food zóny bude nachystán široký sortiment tradičních i méně tradičních pokrmů.

Nedílnou součástí akce bude i kulturní program. Odpoledne bude k poslechu a tanci hrát Cimbálová muzika Michala Horsáka. V podvečer vystoupí rostoucí hvězdy české pop-music, kapela Like-it. Na večer pak dostanou publikum do varu Electro Swing Allstars DJs. Programem bude provázet moderátor Luděk Holý a someliér Jiří Hudec.

Vstupné na akci je zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do skla. Festivalové sklenice budou k zakoupení přímo na místě za cenu 100 Kč.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Cucina

Cucina

Poděbrady, Střední Čechy
Hotel Park Poděbrady

Hotel Park Poděbrady

Poděbrady, Střední Čechy
Pension Fontána Poděbrady

Pension Fontána Poděbrady

Poděbrady, Střední Čechy
Diamant bar & club

Diamant bar & club

Poděbrady, Střední Čechy