Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Pochod s chutí
Sportovní akce

Pochod s chutí

Turistický pochod s chutí..Pochod s chutí – turistický pochod plný dobrotJe pořádaný KTL (Klubem turistů a lyžařů) Brno, sekce KČT (Klubem českých turistů), ve spolupráci s magazínem GASTROVYLETY.CZ a pod záštitou starostky městské části Brno – Komín Mgr. Miladou Blatnou.
Cílem pochodu je zdravý pohyb v přírodě, seznámit účastníky s okolní krajinou, přírodními památkami, představit farmářský (domácí) způsob chování hospodářských zvířat, zpracování produktů a jejich výrobou.

Akce je zaměřena na rodiny s dětmi, aktivní turisty a cyklisty.

Provozovatel

KTL Brno odbor turistiky KČT

Svratecká 449
624 00 Brno-Komín
Tel.:
+420 739 739 977
Tel.:
+420 739 739 977
Email:
daniel.krysl@gmai...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
pochod.gastrovyle...
WWW:
www.ktlbrno.cz/
GPS:
49,218059 16,550124
 
 

Vstupné

Cena: 20 Kč

Snížená cena: 10 Kč

Poznámka:Snížené vstupné pro členy KČT

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Štědrý den v Zoo Brno

Štědrodopolední komentovaná krmení a setkání v Zoo Brno.
Brno, Jihomoravský kraj

Brno předměstí Vídně

Nejnovější stálá expozice Moravské galerie v Brně.
Brno, Jihomoravský kraj

Spektra designu – nová výstava v Technickém muzeu v Brně

Retrospektivní výstava ateliéru Průmyslový design Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně představuje průřez tvorbou studentů a pedagogů ateliéru za uplynulých 10 let.
Brno-Královo Pole, Jihomoravský kraj

Za volantem bez bázně a chikany

Fenomén autoklubů v českých zemích v letech 1904–1951.
Brno-Královo Pole, Jihomoravský kraj

Rozhledna Holedná nad brněnským Jundrovem

Rozhledna Holedná v Brně byla koncem roku 2020 postavena na vrcholu na úbočí kopce Holedná, nad brněnskou čtvrtí Jundrov.
Brno, Jihomoravský kraj

JaK Studio v Brně

Nově otevřené studio v Brně Komíně zve všechny příznivce sportu – jumping, zumba, pilates, strečink, cvičení s dětmi v šátku atd. Cvíčíme denně.
Brno-Komín, Jihomoravský kraj

Obora Holedná v Brně

Obora se nachází mezi sídlišti Jundrov, Kohoutovice a Bystrc. Jedná se o účelové myslivecké zařízení sloužící obornímu chovu mufloní a dančí zvěře.
Brno-Bystrc, Jihomoravský kraj

Tenis pro děti v Brně – Žabovřeskách

Tenis je populární sport. V tenisové škole 2 Trenéři nebo na tenisových táborech naučí děti jak si tento báječný a elegantní sport užít. Své ratolesti můžete přihlásit na individuální nebo skupinové lekce.
Brno-Žabovřesky, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Aida v Brně

Každý den vám v cukrárně Aida příjemný personál nabídne širokou škálu zákusků a dortů vlastní výroby spolu se skvělou italskou kávou. Zdejší palačinky byly vyznamenány jako nejlepší v Brně od posluchačů rádia Kiss Hády.
Brno, Jihomoravský kraj

Tree House U Jezevce

Jezevčí tree house je umístěn na modřínu, více v lese, dál od civilizace. Na tomto místě můžete načerpat novou energii, kterou Vám toto krásné místo poskytne v podobě ničím nerušeného klidu.
Kuřim, Jihomoravský kraj

Tree House Sojčí hnízdo – ubytování v korunách stromů

Třetí Tree house, tentokrát na douglasce tisolisté navazuje na stávající dva umístěné na buku a na modřínu. Jméno dostal kvůli svému tvaru a hojnému výskytu sojky „Sojčí hnízdo“. Svým umístěním uprostřed lesa je předurčen ke skutečnému kontaktu s přírodou, kterou můžeme vnímat všemi smysly.
Kuřim, Jihomoravský kraj

Bistro Red Piranha

Tenhle podnik chcete mít u sebe v ulici, fakt! Není thajský, jak si mnozí myslí. Dámský gang okolo Gabriely Rudolfsson a Lucie Poledníčkové připravuje jedno asijské jídlo denně – a ano, nejvíc tady opravdu frčí pad thai a tom yum polévka, ale každý den mají druhé „normální“ jídlo,
Brno-Žabovřesky, Jihomoravský kraj