Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Pobytový tábor pro děti – Indiánské léto s Plaváčky
Akce pro děti

Pobytový tábor pro děti – Indiánské léto s Plaváčky

Pobytový tábor v Penzionu Agrocentrum Ohrada ve Vískách. Chcete, aby vaše děti strávili prázdniny na venkově?Tak máte jedinečnou příležitost tohle vše zažít s námi. Čekají je budíčky, rozcvičky, denně lekce plavání a lekce ježdění na koni..
Předem pečlivě připravený program na téma Indiánské léto, bude bavit jak nejmenší tak i nejstarší děti. Skládá se jak z pohybových aktivit venku i vevnitř, tak i z tvůrčích a kreativních činností, jejichž výsledky si budu moci nechat na památku a nebude chybět ani oblíbené muzicírování či pohádky.

Děti si zacvičí, proběhnou se v přírodě, při našem tvořeníčku budou malovat a vyrábět podle vlastní fantazie. Do programu jsme zařadili i pohybové hry, celo-táborovou hru, výlety a spoustu další zábavy s ostatními dětmi.

O děti budou pečovat oblíbení lektoři z Plaváčků, kteří mají dlouholetou praxi nejen v plavání, ale i s vedením pobytů a organizováním dětských akcí. Zajištěná strava pro děti bude vyvážená a zdravá, připravena z kvalitních čerstvých surovin, které odpovídají požadavkům ochranné stravy a jsou bez chemikálií a barviv, a samozřejmě v dostatečném množství. Vhodné pro děti ve věku od 6 do 12 let!

Vánoční prohlídky zámku Lysice

Prohlídky vánočně vyzdobených zámeckých pokojů s ojedinělým historickým betlémem.
Lysice, Jihomoravský kraj

Adventní prohlídky na zámku Lysice

Prohlídky zámku.
Lysice, Jihomoravský kraj

Silvestrovské prohlídky na zámku Lysice

Oslavte konec roku.
Lysice, Jihomoravský kraj

Představení Naše fabrika v bývalé továrně Oskara Schindlera v Brněnci

Ochotníci divadelního souboru Eduarda Vojana připravili divadelní procházky v areálu bývalé továrny Oskara Schindlera v Brněnci. Jde o site-specific představení neboli představení navržené pro konkrétní prostor, během kterého se diváci potkávají spolu s herci.
Brněnec, Pardubický kraj

Stálá expozice minerálů a fosílií Václava Stoupala ve Vískách

Bezmála 2 000 exponátů ze všech koutů světa vybral ze své sbírky Václav Stoupal do stálé expozice minerálů ve Vískách.
Vísky, Jihomoravský kraj

Agroturistické centrum Ohrada u Letovic – ideální cíl pro relaxační a rekreační pobyty

Agrocentrum Ohrada se nachází v malebné moravské vesnici Vísky v Moravském krasu. Bylo vybudováno a otevřeno v roce 2004. Od roku 2006 je v provozu relaxačně rehabilitační část s masážemi, perličkovými koupelemi, elektroléčbou a fitness.
Vísky, Jihomoravský kraj

Historická barokní lékárna v Letovicích

Klášter Milosrdných bratří se řadí společně s farním kostelem sv. Prokopa a zámkem mezi nejvýznamnější letovické památky. Prohlídka s průvodcem zahrnuje výklad o historii a vzniku kláštera a návštěvu unikátní zrestaurované barokní lékárny, která se nachází v areálu kláštera.
Letovice, Jihomoravský kraj

Klášter milosrdných bratří s kostelem sv. Václava Letovice

Barokní klášter se špitálem byl postaven v letech 1751-84. Jedná se o čtyřkřídlý areál kolem čtvercového dvora, severní stranu tvoří obdélný orientovaný kostel sv. Václava. Součástí areálu dochovaná barokní lékárna. Dnes slouží jako noviciát řádu a léčebna.
Letovice, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Luna Café v Boskovicích

Dejte si dobrou kávu, skvělý zákusek nebo třeba polévku v útulné boskovické kavárně Luna Café.
Boskovice, Jihomoravský kraj

Hotel U Tří volů Býkovice

Hluboké okolní lesy vybízí k procházkám, houbaření, případně cykloturistice. Ke své relaxaci máte možnost využít vnitřní bazén s protiproudem, parní saunu, masáže.
Býkovice, Jihomoravský kraj

Mongolská jurta Žďár

Originální mongolská jurta, posazená na okraji Moravského krasu.
Žďár, Jihomoravský kraj

Pivovar Černá Hora – exkurze do pivovaru

Návštěva historických i moderně zařízených provozů Pivovaru Černá Hora, který je nejstarším fungujícím pivovarem na Moravě. Prohlídku pivovaru objednávejte prosím s minimálně týdenním předstihem.
Černá Hora, Jihomoravský kraj