Úvod > Kalendář akcí > Po Fredrikovi v Divadle Na Fidlovačce
Po Fredrikovi v Divadle Na Fidlovačce
"> "> ">
13.2.
+ Přidat foto

Po Fredrikovi v Divadle Na Fidlovačce

Kdy 13. únor 2020 10:30 - 12:30 Hudební a divadelní akce
V březnu nás čeká kromě nové premiéry i derniéra představení Po Fredrikovi. Nenechte si ujít poslední možnost shlédnout toto monodrama, v hlavní roli s úžasným Janem Fantou. Již jen 3 reprízy ...
"Zamilovanost je někdy děsně náročná věc. Všichni to tvrděj a někdo to i skutečně zažil, nicméně bejt zamilovanej do Fredrika bylo chvílema naprosto nesnesitelný. Když jsem se do něj takhle po uši zamiloval, stalo se mimo jiný tohle:

Denně jsem spal průměrně tři hodiny :: Nemoh jsem jíst, a tak jsem zhubnul osm kilo: Ostatní si začali myslet, že beru amfetaminy nebo éčko nebo něco na ten způsob:: Připadalo mi, že je možný úplně všechno. Jako kdyby mi hlavou zněla neskutečně krásná písnička o tom, že život je hra a my ji teď jdeme hrát.”

Monodrama současného švédského autora Mattiase Brunna Po Fredrikovi je jako výkřik - vyjadřuje zároveň ohlušující radost z vášně, z lásky a z krásy života, zároveň bolest zklamání, temnotu pomsty a smutku ze smrti. Je možné žít po Fredrikovi? Inscenaci, která dokázala okouzlit již stovky evropských diváků, pro Komorní Fidlovačku připravuje režisér Lukáš Pečenka s Janem Fantou v hlavní roli.

Režie: Lukáš Pečenka
Dramaturgie: Kateřina Jonášová
Překlad: Miroslav Pošta
Pohybová spolupráce: Rostislav Šrom
Asistent režie: Petr Veselý
Premiéra: 28. 4. 2018
Délka představení: 2 h
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 2. 2020