Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Plesy na Východní Moravě, v country stylu či s Markétou Hrubešovou
Společenské akce

Plesy na Východní Moravě, v country stylu či s Markétou Hrubešovou

Plesová sezona je v nejlepším, na parketech to bude vířit v pátek 7. a v sobotu 8. února na Východní Moravě.
V Brumově-Bylnici na Zlínsku pořádají v pátek Valašský bál, kde zahraje skupina Klasik Band. Připravené je bohaté občerstvení a tombola. Vstupné stojí 100 Kč, v předstihu je možné si koupit lístky v Cukrárně u Kostků.

Klub kultury v Uherském Hradišti bude v pátek patřit plesu místního gymnázia. Tradiční akce má začátek v 19:30.

V sále luhačovické Elektry pořádají Hasičský ples se začátkem ve 20 hodin. Hrát bude oblíbená dechová hudba Mistříňanka, připravená je tombola. Předprodej lístku je v Městském turistickém a informačním centru.

Ještě bohatší je nabídka plesů na sobotu. Už 70. Valašský bál zažije Liptál na Vsetínsku. Hrát a zpívat budou cimbálové muziky Jadernica a Vizovský Juráš, hostem večera bude Portáš z Jasenné. Vstupné bude stát 50 Kč, krojovaní zaplatí 20 Kč. Program začne v 19:30.

Společenský dům v Otrokovicích bude hostit VI. Telekomunikační ples se začátkem v 19 hodin. V každém ze dvou sálů bude hrát kapela, proběhne několik tanečních i netanečních vystoupení. V ceně vstupenky za 390 Kč je teplá večeře a bohaté občerstvení formou studeného rautu, které bude k dispozici po celou dobu plesu. Zkušení barmani namíchají také alkoholické a nealkoholické míchané koktejly.

V kulturním domě v Hlinsku pod Hostýnem na Kroměřížsku se uskuteční IV. Farní ples, který začne v 19 hodin. Návštěvníci se můžou těšit na cimbálovou muziku Vinár, hudební skupina KIKS BRASS a taneční divadlo Mimi Fortunae. Vstupné stojí 70 Kč. Rozvoz hostů do okolí je zajištěn.

Farní ples pořádají také ve Společenském domě Sušil v Bystřici pod Hostýnem. K tanci a poslechu zahraje skupina Blue Band Company. Připraveno bude bohaté občerstvení, kvalitní brazilská káva, moravská vína a zvěřinový guláš. Předprodej vstupenek je v informačním centru. Zisk ze vstupného bude věnován na opravu kostela sv. Jiljí v Bystřici pod Hostýnem.

A do třetice Farní ples, tentokrát v Uherském Ostrohu. Půjde už o VII. ročník a začne v 19:30 na Střelnici. Hrát bude František Koryčanský, pořadatelé nachystali také půlnoční překvapení. Vstupné stojí 90 Kč.

Ve stylu divokého Západu proběhne XIII. Telegrafní country bál v Klubu kultury v Uherském Hradišti. Začne v 19:30, hrát budou Telegraf, Texas a Colorado, k vidění budou ukázky westernových dovedností. Vstupné stojí 130 Kč.

Interhotel Moskva zažije 7. reprezentační ples podnikatelů Zlínska, který začne ve 20 hodin. Večerem budou provázet Markéta Hrubešová a Jan Čenský. V programu vystoupí například Věra Martinová a Lenka Slavíková, Lešek Semelka, mexická skupina Espuelas nebo Taneční škola A & A Mědílkovi Zlín. Vstupenka za 1 200 Kč zahrnuje jak program, tak večeři formou rautu, uvítací přípitek a láhev vína pro dvě osoby. Jejich objednávka je možná na recepci IH Moskva Zlín. 

Provozovatel

Agentura Iva Janálová

náměstí Práce 2512
760 01 Zlín
Tel.:
+420 577 271 408
Email:
iva.janalova@sezn...
WWW:
www.vychodni-mora...
GPS:
49,221119 17,661243
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Zlínsko – Luhačovicko
Město:
Zlín
Tipy na výlet:
Zlín a okolí
 
 

Vánoční trhy u Obchodního domu Zlín

Zpříjemněte si advent návštěvou Vánočního mini trhu u Obchodního domu Zlín. Těšit se můžete na vánoční strom, vánoční kolo a gastro stánky.
Zlín, Zlínský kraj

Vánoční ježíškova pošta ve Zlíně

Vánoce jsou časem plnění přání, hlavně těch dětských. Vánoční pošta v Obchodním domě s jejich plněním ochotně pomůže.
Zlín, Zlínský kraj

Koncert Ewy Farne na 63. Zlín film festivalu

Ve čtvrtek 1. června 2023 se uskuteční v rámci 63. Zlín Film Festivalu koncert jedné z nejúspěšnějších zpěvaček u nás i v Polsku, stříbrné České slavice 2022 – Ewy Farne.
Zlín, Zlínský kraj

Festivalový půlmaraton Zlín

Oblíbený běžecký závod ulicemi festivalového Zlína se v roce 2023 uskuteční ve standardním termínu Zlín Film Festivalu, a to v neděli 4. června. Jedná se silniční běžecký závod na distanci 21,097 kilometrů pro širokou veřejnost bez nutnosti příslušnosti ke sportovnímu oddílu či klubu.
Zlín, Zlínský kraj

Velké kino ve Zlíně – nyní uzavřeno

Funkcionalistickou budovu postavila v roce 1932 firma Baťa jako jedno z prvních kulturních zařízení nově budovaného města Zlína. Řadí se mezi největší kinosály v ČR a každoročně v květnu se stává dějištěm Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Zlín. Nyní je však kvůli statice uzavřeno.
Zlín, Zlínský kraj

Kongresové centrum Zlín – kulturně společenské centrum

Kongresové centrum, které navrhla slavná architektka a zlínská rodačka Eva Jiřičná, je zaměřené na pořádání kulturních, společenských a vzdělávacích akcí. Poskytuje také zázemí pro Filharmonii Bohuslava Martinů.
Zlín, Zlínský kraj

21 – Jednadvacítka aneb Zlínský mrakodrap

Správní budova číslo 21 Baťových závodů, dokončená roku 1938 dle projektu V. Karfíka, byla jednou z prvních výškových staveb v Evropě. Raritou, kterou jinde v Česku nespatříte, je výtah a zároveň kancelář šéfa firmy Baťa o rozměrech 6 x 6 m s umývadlem a klimatizací.
Zlín, Zlínský kraj

Cykloturistika v okolí Zlína

Cykloturistika na horském kole nabízí v okolí Zlína více možností. Můžete jet po značených cyklotrasách nebo využít turistické stezky, ale také použít neznačené cesty a chodníčky, procházející hostýnské a vizovické vrchy.
Zlín, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Interhotel Zlín

Interhotel Zlín (bývalý hotel Moskva) je ideální kongresové centrum se skvělou polohou přímo v centru Zlína. Nabízí mimořádný komfort moderních pokojů a špičkově vybavené konferenční i gastronomické zázemí.
Zlín, Zlínský kraj

Kafec: síť kaváren s výběrovou kávu a snídaněmi

Baristé, breweři, parta lidí, která miluje kávu. To je síť kaváren Kafec. Přijďte do Kafecu objevit kouzlo kávového světa i vy.
Zlín, Zlínský kraj

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Přiučte se kuchařskému umění od zkušených mistrů kuchařů, pekařů či cukrářů! Bistrotéka Valachy ve zrekonstruovaném Obchodním domě Zlín není jen místem, kde se výborně najíte, posedíte u dobrých drinků nebo koupíte prvotřídní „jedlé“ produkty. Nachází se zde také pravidelná Škola vaření.
Zlín, Zlínský kraj

Pálenky Martenz – unikátní malinovice

Firma Martenz ze Zlína se zabývá produkcí pálenek, a to ne ledajakých! Vybrala si snad nejtěžží „disciplínu“ v tomto oboru, a to výrobu malinovice. Unikátní destiláty si rychle získaly oblibu a slaví úspěchy doma i v zahraničí. Kromě malin zpracovává Matenz také třeště a švestky.
Zlín, Zlínský kraj