!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Plavba po řece Ohři v Lokti
Plavba po řece Ohři v Lokti
">
1.5.
30.9.
+ Přidat foto

Plavba po řece Ohři v Lokti

Kdy 1. květen 2019 - 30. září 2019 Sportovní akce
Společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s. v letních měsících pořádá lodní plavby. Tuto lodní dopravu zajišťuje po řece Ohři v Chebu a po přehradě Skalka u Chebu.
Provoz lodě je v květnu, červnu a září 2019 dle stanovené provozní doby od 11:00 do 17:00 h. v sobotu, neděli a ve svátek. Provoz lodě v červenci a srpnu dle stanovené provozní doby od 13:00 do 17:00 h. denně mimo pondělí a čtvrtek. Po předchozí dohodě i mimo tuto provozní dobu. Plavba se koná pouze za příznivých povětrnostních podmínek a stavu vodní hladiny. Délka okružní plavby je cca 25 minut s netradičními pohledy z řeky na historické město Loket.

Při plavbě platí zákaz vstupu na přístaviště bez vědomí obsluhy lodi. Děti do 10-ti let jsou přepravováni pouze v doprovodu osoby starší 18-ti let. Minimální počet cestujících je pět osob na okruh a maximální počet cestujících je 11 osob. Přeprava živých zvířat a kočárků je vyloučena. Při plavbě je zakázáno kouřit, vyklánět se z lodi, vyhazovat předměty a vylévat kapaliny do vody.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 7. 2019
3.10.
4.10.
Vinobraní na hradě Loket

Vinobraní na hradě Loket

Loket, Západočeské lázně
8.8.
9.8.
Středověké slavnosti purkrabího Půty na Lokti

Středověké slavnosti purkrabího Půty na Lokti

Loket, Západočeské lázně
31.3.
14.4.
Velikonoční výstava - zrušeno

Velikonoční výstava - zrušeno

Karlovy Vary, Západočeské lázně
25.4.
Den Země - Východní putování

Den Země - Východní putování

Sokolov, Západočeské lázně