Úvod > Kalendář akcí > Plavání POTMĚ v Plaveckém stadionu Podolí se Světluškou

Plavání POTMĚ v Plaveckém stadionu Podolí se Světluškou

Kdy 31. leden 2015 11:00 - 16:00 Sportovní akce
Plavání POTMĚ se uskuteční 31. ledna 2015 v Plaveckém stadionu Podolí. Návštěvníci budou mít příležitost za běžné vstupné do Podolí přispět Světlušce, setkat se nejen s plaveckými esy a známými osobnostmi, ale také vyzkoušet si plavání potmě a další aktivity.
Plavání POTMĚ pořádá Světluška na podporu nevidomého plavce Miroslava Smrčky, jehož snem je reprezentovat na paralympiádě v Rio de Janeiru. Miroslav Smrčka (50 let) oslepl zcela náhle před třemi roky. Zhroutil se mu svět. Naštěstí se o jeho osudu dozvěděl jeho kolega z plavecké reprezentace z mládí, začal se o něj starat a trénovat jej. Mirek v prosinci 2014 již zaplaval světový rekord na 50m znak v kategorii nevidomých.

Návštěvníci budou mít příležitost za běžné vstupné do Podolí (99Kč/90min), přispět Světlušce, setkat se nejen s plaveckými esy a známými osobnostmi, ale také vyzkoušet si plavání potmě (vodič na břehu, zatemněné plavecké brýle), aquazorbing a další vodní atrakce, zacvičit si s Hankou Kynychovou, nechat se namasírovat, vyfotit se ve fotobudce atd.

Akci přijdou podpořit i známé osobnosti například plavečtí reprezentanti Petr Bartůněk a Petra Chocová, olympionik David Svobody, ex profi boxer Lukáš Konečný, cvičitelka Hanka Kynychová, moderátorka Lucie Výborná a další. Výtěžek ze vstupného putuje na projekt a do sbírky Světluška na podporu Mirkových plaveckých aktivit.

Doprovodný program: nevidomí maséři, plavání potmě, cvičení s Hankou Kynychovou, aquazorbing, vodní atrakce, fotobudka, soutěže amatérských štafet a další.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 1. 2015