Úvod > Kalendář akcí > Pivní slavnosti Tábor 2020 - zrušeno
Pivní slavnosti Tábor 2020 - zrušeno
"> "> ">
26.3.
28.3.
+ Přidat foto

Pivní slavnosti Tábor 2020 - zrušeno

Kdy 26. březen 2020 - 28. březen 2020 Gastronomické akce
Ve dnech 26. - 28. 3. 2020 se v jihočeském Táboře v hotelu Palcát uskuteční již tradiční mezinárodní přehlídka pivovarů v podobě Pivních slavností.
Stejně jako v minulých letech proběhne v husitském městě soutěž o Zlatý pivní pohár 2020, která je rozdělena do pěti kategorií: nealkoholické pivo, desítka, jedenáctka, dvanáctka, a pivní speciál. Jednotlivé pivní vzorky hodnotí sami návštěvníci po dobu čtyř dnů a to přímo u výstavních stánků pivovarů, kde mohou odevzdat kartičku s označením kategorie. Při slavnostním zakončení jsou pak vyhlášena vítězná piva.

Můžete se těšit na 25 pivovarů, více než 100 druhů piv a v neposlední řadě také na bohatý doprovodný a  kulturní program. Již po páté se pivovary utkají o Zlatý pivní pohár z Tábora. Hlasovat budou návštěvníci festivalu ve třech kategoriích piv: výčepní piva, ležáky a pivo speciál. Vedle široké škály pivovarů jako je Černá Hora, Pernštejn nebo Raven budou k dostání i gastro speciality k pivu.

Na návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program plný skvělých rockových kapel. Pivní slavnosti odstartuje kapela Špekbl's Helprs | AC / DC revival band. Vystoupí legendární hudebník David Koller s kapelou Koller Band, do Tábora se po roce vrátí kapela Supergroup s Kamilem Střihavkou a Michalem Pavlíčkem. V pátek se představí legenda českého bigbítu Vladimír Mišík s kapelou ETC, již tradičně se můžete těšit na táborské duo Flayng Parties a na kapelu The Varlatans.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 3. 2020