Úvod > Kalendář akcí > Kurzy a workshopy > Píseň života
Píseň života
Kurzy a workshopy

Píseň života

Praktický seminář o léčivém daru dechu, zvuku a zpěvu se známou Plzeňskou zpěvačkou a šamanskou léčitelkou Mel Golianovou.
Píseň života otevírá naše srdce, abychom se lépe zaclenili do koloběhu běžného života, zažili radost a lásku, prošli si propojením a zjistili, že chyby vlastně neexistují.Během semináře budeme otevírat a uvolnovat naše emoce a strachy, posilovat svou sílu a zažívat společne propojení, nejen skrze sílu zvuku a zpěvu. Máte pocit, že neumíte zpívat?

Opakováním jednoduchých sekvencí za doprovodu samanskeho bubnu se můžeme dostat až k hloubce své vlastní bytosti a otevřít tak své dary světlu. Písně semináře jsou speciálně sestavené pro očistu těla i duše, spojení a následně posílení nás i místa konání. Naučíme se i jak vytvořit svou vlastní píseň nebo píseň ve skupině.

K čemu mi to bude?
*přestanu se bát dělat chyby, které jsou běžnou součástí životní cesty
*vypustím ven hluboko uložené emoce a strachy
*otevřu své srdce nové zkušenosti a přátelství
*zjistím, že umím zpívat
*vytvořím něco krásného 
*procvičím si dech a tím uvolním i mysl
*zažiju radost a posilim se na svou další cestu

S sebou: Volné pohodlné oblečení, které Vás nebude stahovat v oblasti břicha, chrestidlo nebo samansky buben, či jiný nástroj, zápisník a tuzku, šátek, který můžu zavázat přes oči nebo šamanskou masku s plnou vyplní.

31. Hudební ceny Žebřík

Vyhlášení 31. ročníku proběhne 31. března opět v DEPO2015 v Plzni.
Plzeň, Plzeňský kraj

Lovci znaků – interaktivní výstava v DEPO2015

Víte, jaký je největší objev lidstva? Přeci písmo! Svět znaků, symbolů a šifer ožije v nové interaktivní světelné expozici z dílny DEPO2015 BLIK x BLIK Lovci znaků.
Plzeň, Plzeňský kraj

Finále Plzeň 2023

Filmový festival Finále je každoroční soutěžní a bilanční přehlídkou českých dlouhometrážních hraných filmů, k níž přibyla i soutěž dokumentárních filmů.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

AimtecHackathon 2023 – YoungHackers

Myslíte, že IT není nic pro vaše děti, a je jen o sezení za počítačem? Omyl!
Plzeň, Plzeňský kraj

Dětské interiérové hřiště Tyjátr v Plzni

V Plzni v Doudlevcích je pro děti i rodiče otevřeno 5patrové interiérové hřiště Tyjátr, ve kterém si užijete spoustu zábavy a zdravého sportovního vyžití za každého počasí. Děti zde mohou využít množství překážek, skluzavek, lezeckých stěn a dalších atrakcí.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

Vodácký minikanál na Radbuze

U výpusti malé vodní elektrárny na řece Radbuze v Plzni – Doudlevcích se mohou vodáci zdokonalovat ve svém umění sjezdu divoké vody. Nachází se zde totiž vodácký minikanál. Na několika desítkách metrů umožňuje jízdu ve zpětných proudech, vlnách, vlnoválci či mezi brankami.
Plzeň, Plzeňský kraj

Vodárna Plzeň

Společnost Vodárna Plzeň umožňuje navštívit vybrané provozy. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a nahlédnout do provozů běžně nepřístupných pro veřejnost.
Plzeň, Plzeňský kraj

Meditační zahrada Plzeň

Meditační zahrada Plzeň je životním dílem politického vězně L. Hrušky, který v rekreačním území na jižním okraji Plzně vybudoval areál výjimečné krásy a harmonie. Zahrada s monumentální Křížovou cestou a kaplí M. Kolbeho je místem pro odpočinek i zamyšlení.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kafe Smetanka v Plzni

Příjemná kavárna dává prostor pro občerstvení uvnitř, venku i formou take-away. Pracuje se zde s výběrovou kávou a připravují pro vás jídla a sladkosti ve zdejší kuchyni. Přijďte na výběrovou kávu a skvělé dezerty vlastní výroby do parku na Slovanech.
Plzeň, Plzeňský kraj

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je nový 4hvězdičkový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodní silniční sítě.
Plzeň, Plzeňský kraj

Kavárna a bistro Ústředna DEPO v Plzni

Báječná káva, jedinečná kuchyně a neotřelé umění... to je Ústředna v DEPO2015.
Plzeň, Plzeňský kraj

Café Semler

Nově od roku 2022 můžete v Plzni zavítat na prohlídky Semlerovy rezidence podle konceptu světoznámého architekta Adolfa Loose. Nová kavárna v Semlerově rezidenci je místem pro dobrou gastronomii i relaxaci.
Plzeň, Plzeňský kraj