!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Pirátské léto v Aquapalace Praha
Pirátské léto v Aquapalace Praha
"> ">
1.7.
31.8.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Pirátské léto v Aquapalace Praha

Kdy 1. červenec 2020 – 31. srpen 2020
Největší aquapark ve střední Evropě láká na letní program plný pirátského dobrodružství. Hledání ztraceného pokladu, útěk z nepřátelské lodi a závody v korzárských kocábkách čekají na návštěvníky denně od 1. července do 31. srpna.
Ať už prší anebo svítí slunce, neváhejte a vyrazte do Čestlic, kde zábava čeká za každého počasí a bez omezení. Letošní léto bude patřit pirátům, a proto se hlavně děti promění v opravdové korzáry, vyzkouší si sílu pirátské kotvy a objeví loupežnické stezky. Nebudou chybět tematické pirátské tance, soutěže a promítání oblíbených pohádek. Návštěvníci zažijí také pravé mořské vlnobití, které dotvoří autentickou pirátskou atmosféru.

V provozu je více než 20 skluzavek a tobogánů včetně nejdelší Divoké řeky v Česku, která nabízí 250 metrů báječné vodní jízdy. Bezkonkurenční nabídka atrakcí čeká na malé i velké příznivce moderních technologií a virtuální zábavy. Ta je k dostání na každém kroku od tobogánu s virtuální realitou přes virtuální hernu, která se nalézá v útrobách Vodního světa. Novinkou pro letošek je i speciální zážitek v podobě hudby, kterou lze poslouchat pod vodní hladinou.

Relax ve vodním baru
Stejně jako adrenalin patří k pirátskému životu i odpočinek na vlnách. Právě to nabídne zbrusu nový POOL BAR, který pokřtila miss a modelka Eliška Bučková a herec Jakub Kohák. Kdy jindy se koupat venku na čerstvém vzduchu než právě v létě. I na to jsou v Aquapalace Praha ty nejlepší podmínky. Zařízení nabízí rozsáhlou venkovní zónu s bazény, dalším vodním barem, lehátky a nově i venkovní posilovnou a privátní zónou s pohodlnými postelemi.

Červenec ve znamení koncertů i virtuální reality
Kromě pirátů ovládne letní program oblíbená dívčí kapela Lollipopz, která vystoupí hned dvakrát (18. 7. a 22. 8.). Fanoušci virtuální reality se pak mohou těšit na víkendy plné nespoutaného virtuálního dobrodružství (4. 7. a 15. 8.). V polovině léta se zde uskuteční také originální Letní Silvestr (31. 7.).
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 7. 2020

Aktivity v okolí

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Čestlice, Střední Čechy
Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Dendrologická zahrada v Průhonicích

Dendrologická zahrada v Průhonicích

Průhonice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí