Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Piráti na Tvrzi Hummer
Akce pro děti

Piráti na Tvrzi Hummer

V sobotu 16.5.2015 vyplouváme na dobrodružnou cestu plnou dobrodružství do Tvrze Hummer. Všichni jste srdečně zváni na den plný dobré zábavy pro malé i velké, hromady jídla a pití a také adrenalinu v podání Hummer Centra.

Hned za branami Tvrze Hummer v Horních Počernicích vás unese krvežíznivý kapitán spolu se svou tlupou modrýřů. Přenesete se spolu s ním do poklidného přístavního městečka, které obývá jen pár rybářů. Veškerá pohoda se vytratí ve chvíli, kdy do něj vtrhne banda pirátů na vracejících se ze svých zabijáckých výprav. To se potom dějí věci, stříli se a šermuje, ale i tančí a zpívá. Víno teče proudem a jídlo létá samo do úst...

Co vás v tento den čeká:

10:00 slavnostní otevření bran Tvrze Hummer

11:00 povídání o rytířích, aneb i dnes jsou hrdinové potřeba. Vtipné vystoupení historického šermu Artus thor

13:00 hry a soutěže s pirátskou tématikou

14:00 o pirátu Williamovi – vtipné vystoupení historického šermu Artus thor

15:00 pokračování soutěží a her

16:00 sokolnická show ve Velké aréně cti

17:00 s mistrem katem za jeho řemeslem

18:00 rozloučení se s návštěvníky na dětské diskotéce

Po celý den ožije městečko řemeslným jarmarkem. Jsou pro vás nachystány šermířské scénky, zkoušení zbraní a zbroje pro děti, kramářské písně a tanečnice, kejklíři a mnoho soutěží a atrakcí pro děti a dospělé. Komu je to málo, může si prověřit své znalosti dějepisu na nově vybudované naučné stezce, a získat za její absolvování mnoho odměn.

Z řemeslného jarmarku si odnesete vlastoručně zhotovený výrobek dle starých postupů. Pro milovníky adrenalinu je v provozu terénní polygon Hummer Centra. Instruktoři jsou připraveni vás naučit řídit Hummer H2, povozit vás na armádním speciálu Humvee. Chybět nebudou ani čtyřkolky a bugginy.

Provozovatel

Hummer centrum s.r.o.

Olomoucká 2332
198 00 Praha 9
Tel.:
+420 605 220 240
Email:
alena.sverakova@h...
WWW:
www.tvrz-hummer.cz
GPS:
50,108310 14,639926
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: 120 Kč

Snížená cena: 60 Kč

Rodinné vstupné: 280 Kč

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Život herce

Divadelní inscenace, kterou napsal samotný osud.
Praha 9, Praha

Vánoční koncert – Naďa Válová & band

Naďa Válová se svou kapelou v předvánočním čase s písněmi z pera Hapka – Horáček, s deskou Černá i deskou vycházející Díky vám.
Praha 20, Praha

Macramé workshop

Relaxačně tvořivý workshop je určen pro každého, kdo se chce naučit nebo si připomenout rukodělnou tvůrčí techniku drhání neboli macramé.
Praha 20, Praha

Macramé workshop

Relaxačně tvořivý workshop je určen pro každého, kdo se chce naučit nebo si připomenout rukodělnou tvůrčí techniku drhání neboli macramé.
Praha 20, Praha

Aktivity v okolí

Tvrz Hummer – Hummer Centrum Horní Počernice

Tvrz Hummer je stálý přírodní zábavní park ve středověkém stylu, první svého druhu v České republice. Jezdecké souboje, šermířské duely, pyrotechnické efekty, kaskadérská show, tanečnice, klauni atd.
Praha 9, Praha

Po stopách historie naučnou stezkou

V areálu Tvrz Hummer je instalována nová naučná stezka, díky které děti získají jednoduchou a zajímavou formou potřebné informace o české historii. Na naučnou stezku navazuje i výukový materiál – pracovní list, ve kterém si děti znovu ověří nově získané vědomosti.
Praha 9, Praha

Stověžaté příběhy – zábavné a hravé vycházky Prahou s privátním průvodcem

Pojďte se společně s námi, v duchu našeho motta: „Pravou, levou – hravou Prahou“, vydat na nevšední vycházky po Praze plné poznání, zábavy a dobrodružství, které v sobě Stověžaté příběhy skrývají.
Praha 9, Praha

Xaverovský háj v Dolních Počernicích

Díky rozsáhlým porostům dubu a lípy je Xaverovský háj jedním z nejpřírodnějších pražských lesů. Xaverovský háj je součástí přírodního parku Klánovice-Čihadla, který je největším pražským přírodním parkem.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Čertousy Praha

Rodinný Hotel Čertousy se nachází v klidné části Horních Počernic u Podsychrovského rybníka a nabízí svým hostům pohodlné ubytování, krásnou restauraci a venkovní posezení na krytých terasách.
Praha 9, Praha

Restaurace Čertousy

Restaurace Čertousy je oblíbeným místem nejen pro obědy a večeře, ale také pro různá jednání, schůzky, oslavy a pracovní meetingy.
Praha 9, Praha

Zmrzlinový stánek Jana Černouška v Horních Počernicích

Budete-li mít cestu do pražských Horních Počernic, nesmíte minout zmrzlinový stánek Jana Černouška. Otevřený je denně mimo pondělí od jedné do šesti a nabízí řemeslnou zmrzlinu a sorbety, často netradičních příchutí.
Praha 9, Praha

Restaurace Sezóna

Jedinečná restaurace v Horních Počernicích, kde si zaručeně pochutnáte.
Praha 9, Praha