Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Piráti aneb Tajemství mořské truhly
Piráti
Hudební a divadelní akce

Piráti aneb Tajemství mořské truhly

Komická pantomima o tom, co si vychováme, to máme. Zábavný příběh plný napětí, morbidního humoru, akčních choreografií a filmové poetiky.

Hlad. Neúspěch v boji. Špatná nálada. Tlupu hrozivých pirátů provází frustrace a nic nenasvědčuje tomu, že by mohlo být někdy lépe. Přesto se jednoho dne objeví prostá naděje, která představuje smysluplnější hodnoty života, než je zisk a ukradené bohatství. Naděje, která změní jejich život k lepšímu, pokud láska zvítězí nad nenávistí. O co se ve skutečnosti jedná?

Režie: Radim Vizváry
Hrají: Kateřina Janečková, Anna Kukuczková, Valéria Radzová, Anton Eliaš, Tomáš Kasprzyk a Radek Pokorný
Kostýmy: Lucie Marková
Light-design: David Prokopič
Sound-design: Tomáš Kasprzyk
Make-up: Michaela Hradecká

Autorské představení z dílny MIME PRAGUE. Premiéra 3. 5. 2013, Studio Alta, Praha. Inscenace vznikla za podpory HAMU.

Provozovatel

Studio ALTA

U Výstaviště 21
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 602 441 528
Email:
A.Bycek@gmail.com
WWW:
goout.cz/cs/listk...
GPS:
50,105182 14,433712
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 160 Kč

Snížená cena: 110 Kč

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Prague Ice Cream Festival 2023 – zmrzlinový festival v Praze

Přijďte se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream festival – svátek všech druhů zmrzliny. V současné době je zmrzlinový festival Prague Ice Cream Festival největším festivalem svého typu ve střední Evropě.
Praha, Praha

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2023

Pražské Quadriennale (PQ) je největší mezinárodní festival v oblasti scénografie a performance designu, který se odehrává v Praze každé čtyři roky. Jeho 15. ročník proběhne od 8. do 18. června 2023 v areálu Pražské tržnice v Holešovicích.
Praha 7, Praha

Hrnčířské a řemeslné trhy v Holešovicích

Nejde o adventní, ani příležitostní vánoční trhy, nýbrž o výběrové trhy autorské, umělecko – řemeslné, výhradně české tvorby. Řemeslníci nikde nic nenakoupili, ale víc jak tři měsíce pracovali a nyní mají naději a šanci vám nabídnout to nejlepší ze svých ateliérů a dílen.
Praha 7, Praha

Svět knihy Praha 2023 – knižní veletrh a literární festival

Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha připravuje další ročník. Výstaviště v Holešovicích opět přivítá příznivce literatury, kde je seznámí s literární tvorbou řady zemí, nezapomíná ani na české autory. Čestný host: Itálie.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Studio Alta – multikulturní centrum v Holešovicích

Studio Alta je multikulturní centrum a tvůrčí hub se zaměřením na současný tanec. Ve čtyřech industriálních halách v Holešovicích se nachází divadlo, dvě zkušebny pro umělecký výzkum a tvořivé workshopy, ateliéry i sdílené kanceláře.
Praha 7, Praha

Lezecká stěna Boulder Bar v Praze Holešovicích

Lezení a zábava pro děti a dospělé v největším boulderingovém centru v Praze.
Praha 7, Praha

Lapidárium Národního muzea

Pavilon Lapidária na pražském Výstavišti navrhl architekt Antonín Wiehl. Ukrývá největší českou státní sbírkou kamenné plastiky a architektonických článků z období od 11. do 19. století, převážně z Prahy a středních Čech.
Praha 7, Praha

Pivní lázně a SaunaClub v Praze

Pivní lázně SaunaClub na Praze 7 poskytují mnoho prostoru k relaxaci a odpočinku. Jedná se o terapii v klidném a malebném prostředí, kterou si můžete vychutnat zcela sami a nebo jako pár ve dvojvaně. Pivní lázeň je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Individuální kurzy vaření ve Studiu Cesta ke změně v Praze

Ve Studiu Cesta ke změně v pražských Holešovicích si můžete objednat kurzy zdravého vaření pro 1 až 3 účastníky. Kurzy nemají pevně stanovené téma, to si zvolíte přímo vám na míru – můžete se naučit připravovat vegetariánskou kuchyni, bezlepkové pokrmy a další specifická či sezónní jídla.
Praha 7, Praha

Hotel Expo v Praze

Hotel Exo se nachází přímo v sousedství pražského Výstaviště a Tipsport Arény.
Praha 7, Praha

Mama Shelter Prague

Mnohem víc než jen hotel, kde najdete obří postele a televize nebo bezplatnou vysokorychlostní wifi. Je to oáza pohostinnosti pevně spjatá s energií svého města a různorodých postav, které jej činí výjimečným.
Praha 7, Praha

Restaurace Stejkárna

Libové a štavnaté hovězí stejky té nejvyšší kvality.
Praha, Praha