Úvod > Kalendář akcí > Pilotem ultralehkého letadla z Letiště Letňany
Sportovní akce

Pilotem ultralehkého letadla z Letiště Letňany

Přijďte si zalétat a dozvědět se více o ultralightech. Možná jste si doteď o létání jen snili a přemýšleli, jaké by to bylo, kdybyste mohli létat na výlety nebo služební cesty...

Také jste snili o tom usednout do kokpitu a vyzkoušet si, jaké to je být pilotem letadla? Nyní se jím můžete stát, nepotřebujete žádný dlouhý výcvik ani lékařskou prohlídku, prostě přijdete a budete létat.

Nasedneme do letadla, řekneme si všechny zajímavosti o tom, jak se pilotuje a proč vlastně létá. Poté s instruktorem odstartujete z letiště a stanete se skutečným pilotem.

Co se všechno dozvíte na briefingu?
Je lepší začít létat na ultralightech nebo rovnou na velkých letadlech? Jak se řídí ULL letadlo? Jak je složitý výcvik na ULL letadlo? Jak mohu potom pokračovat v dalším výcviku? Je UL letadlo bezpečné? Kolik to všechno stojí? Kde je nejvhodnější si udělat pilotní licenci? Jaké jsou zdravotní požadavky? Když budu mít pilotní průkaz, kde si mohu půjčovat letadlo? Mohu létat s ULL letadlem na služební cesty nebo do zahraničí? Kam mohu a kam ne? Jak to je s pojištěním? Lze si dát náklady na létání do nákladů svojí firmy? Jak si lze odpočítat DPH? Jak to je s angličtinou? ...a vše ostatní, co byste ještě chtěli vědět.

Na co se můžete těšit:

1. Uděláme si předletový briefing. Řekneme si něco více o létání s ULL letadly, jak se řídí, co uvidíte na přístrojích a co jednotlivé hodnoty znamenají. Probereme nouzové postupy, vše tak, abyste byli připraveni usednout do tohoto letadla.

2. Seznamovací let s UL letadlem s trváním od 20 minut.

3. Po letu bude následovat poletový briefing. Probereme zážitky a zodpovíme všechny dodatečné otázky.

Celá akce je plánována na cca 2 hodiny, ale záleží na vás, jak dlouho vydržíte létat a povídat si s námi o létání.

Provozovatel

Pilotem na zkoušku

Letiště Letňany - Hůlkova ulice
190 00 Praha 9
Tel.:
+420 778 074 778
Email:
rezervace@pilotem...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pilotemnazkou...
WWW:
https://www.pilot...
GPS:
50,129032 14,527177
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Vstupné

Cena: 6 400 Kč

Poznámka:Cena za osobu (30 min. briefing, 20 minut letu s moderním UL letadlem ECHO P92

 

Časová náročnost

2,0 hodiny