Úvod > Kalendář akcí > Pilníkovo pozdní odpoledne
Akce pro děti

Pilníkovo pozdní odpoledne

Srdcovku freestylového motokrosaře Petra Piláta čeká další ročník extrémní zábavy, na kterou mohou přijít do Čerčan všichni milovníci parádních triků, vysokých skoků i výfukových výparů. Dětské odpoledne s bohatým doprovodným programem i pro ty nejmenší.
Šestnáct let! Srdcovku freestylového motokrosaře Petra Piláta čeká další ročník extrémní zábavy, na kterou mohou přijít do Čerčan všichni milovníci parádních triků, vysokých skoků i výfukových výparů.
 
A na co se můžete těšit? O Freestyle Motocross se postarají nejen čeští skokani, ale dorazí i zahraniční špička! Pilníkovo pozdní odpoledne bude ostrým testem i pro malé svěřence Petra Piláta. V jeho FMX junior akademii vyrůstají nové hvězdičky, které mohou v budoucnu světu ukázat, jak září Česko.
 
Kluci sice skáčou s motorkami pořádně vysoko, podíváme se ale ještě výš!!! Uvidíme leteckou akrobacii mistra světa elitní letecké série Red Bull Air Race, Martina Šonky!

O zábavu nebude nouze! Fanoušky rozhýbou salta na trampolínách gymnastů Trampolín Praha. Gymnastiku a parkour těch nejmenších nám předvede tým GYMPYŠ.
 
U motorek rozhodně nesmí chybět kvalitní muzika. O kompletní hudební program se postarají borci z kapely TOTÁLNÍ NASAZENÍ!

Tak neváhejte a v sobotu 2. července doražte i se svými ratolestmi, pro které boudou připraveny soutěže o skvělé ceny, do Petrova tréninkového centra v Čerčanech. Hlady nezůstanete, bude o vás parádně postaráno od Prague Cateringu!
 

 

Provozovatel

Pilníkovo pozdní odpoledne

Průmyslová
Areál ŽPSV
257 22 Čerčany
Tel.:
+420 723 898 485
Email:
veronikapilatova9...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://vstupenky...
WWW:
https://www.petrp...
GPS:
49,850258 14,699210
 
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:200 Kč dospělý, děti do 15 let zdarma. Výtěžek akce opět darujeme na dobré účely

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Marmelády Šafránka

Marmelády Šafránka

Čerčany, Středočeský kraj
Harmony resort Javorník

Harmony resort Javorník

Čtyřkoly, Středočeský kraj