Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Pikkardijska Tercija
Pikkardijska Tercija
Hudební a divadelní akce

Pikkardijska Tercija

Vokální formace "Pikkardijska Tercija", Lvov, Ukrajina.
Díky pěveckému talentu sexteta jsou pro fanoušky k dispozici i písně v dalších 12 jazycích. Vítězové nejprestižnější kulturní a umělecké ceny na Ukrajině – Národní ceny pojmenované po T. Shevchenkovi, zasloužilí ukrajinští umělci Volodymyr Yakimets, Yaroslav Nudyk, Andriy Kapral, Roman Turyanin, Andrii Shavala a Bohdan Bogach, jsou uznávaní acappella zpěváci a jejich hlasy nelze nahradit ani těmi nejvzácnějšími nástroji. Jejich hudba navíc přispívá k vytváření lepšího světa plného lásky, dobra a krásy.

V současné době, kdy skupina funguje již 30. rokem, "Pikkardijska Tercija"; i nadáleт aktivně skládá písničky a koncertuje.

Během války mezi Ruskem a Ukrajinou vydala v roce 2022 několik nových singlů (zejména "Ukrajinská armáda se blíží ", "Hej, sokolové ") a také uspořádala mnoho charitativních koncertů na podporu ozbrojených sil Ukrajiny.
 

Provozovatel

Divadlo Broadway

Na Příkopě 988/31
110 00 Praha
Tel.:
+420 777 786 430
Email:
mycz.info@gmail.com
Email:
d290179@gmail.com
GPS:
50,083549 14,434141
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Výstava fragilités v Galerii Rudolfinum

Výstava fragilités v Galerii Rudolfinum rozvíjí pojmy zranitelnosti a křehkosti v dílech českých i zahraničních umělců. Výstava spojuje několik generací, z nichž nejstarší je zastoupena díly Louise Bourgeois, Marii Bartuszové, Gety Brătescu a Aliny Szapocznikow, které propojuje síť spojitostí.
Praha, Praha

Winter Hockey Games v Praze

Hokejový víkend přinese bohatou nadílku soubojů na ledě: duel juniorských týmů, zápas Chance ligy, utkání Tipsport ELH, souboj českých a slovenských hokejových legend i reprezentačních výběrů v para hokeji.
Praha, Praha

Jednota místa a času v hudbě – koncert k poctě Pavla Janáka

K oslavě 140. výročí narození architekta Pavla Janáka pořádá organizace Open House Praha ve spolupráci s festivalem Euro Art Praha koncert hudby vybraných Janákových současníků – Bohuslava Martinů, Vítězslava Nováka a Josefa Suka.
Praha 1, Praha

Zimní Rolničkování

Srdečně zveme na předvánoční výtvarné a hudební dílničky pro děti od 5 do 10 let a jejich rodiče.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Hlavní nádraží v Praze – největší pražská secesní památka

Hlavní nádraží v Praze je vůbec největší osobní nádraží v České republice. Zdaleka však není nádražím nejstarším. Jeho historie se začala psát roku 1869 a do dnešní podoby bylo přestavěno podle návrhu architekta Josefa Fanty.
Praha 1, Praha

Buďte řiditelem hotelu – pronájem obytného auta

Poznejte jiný způsob jízdy. Pronajměte si obytný vůz pro 2 – 4 osoby a poznávejte krásy Česka. Ráno vstanete do probouzející se přírody, klidně radostí uděláte pár kotoulů v chladné rose, zažijete noční oblohu mimo civilizaci.
Praha 1, Praha

Půjčovna tříkolek

Pro řidiče osobních aut je možné cestovat za krásami Česka i na motorce (tedy stačí běžný ŘP sk.B). Tříkolka CAN-AM se pocitům motorky blíží. Vysoký standard pohodlí, klidná jízda, extravagance, pocity a emoce.
Praha 1, Praha

Posázavský motoráček – pravidelný víkendový vlak

Posázavský motoráček jezdí z Prahy po trati tzv. Posázavského pacifiku přes Vrané nad Vltavou a Jílové u Prahy do Týnce nad Sázavou a zpět. Vlak jede každou sobotu, neděli a svátek od posledního březnového víkendu do 28. září.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Francouzská kavárna Interiér de l´Art na Novém Městě v Praze

Francouzská kavárna, kde vám nabídnou kávu, čaje, čokoládu i alkoholické nápoje. Podává se zde snídaně, panini, croissant, toast nebo croque. K dispozici je také připojení k internetu pomocí Wi-Fi.
Praha 1, Praha

Falkensteiner Hotel Prague – městský boutique hotel

Renovované moderní pokoje & Suite v nadčasovém designu, tradiční pohostinnost a prvotřídní služby, to je Falkensteiner Hotel Prague v Opletalově ulici, v samém srdci Prahy.
Praha 1, Praha

MeetMe23 – víc než jen ho(?)tel

MeetMe23, to je originální designové ubytování v srdci Prahy, odkud můžete pěšky vyrážet za krásami Starého Města i objevovat čtvrtě, kde to opravdu žije.
Praha 1, Praha

Edison film hub

Moderní komorní kino s kavárnou a barem v samotném srdci Prahy vzniklo v objektu bývalé trafo stanice, jen pár kroků od Hlavního nádraží.
Praha 1, Praha