Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Parník Luboše Nováka končí sezónu
Plakát
Hudební a divadelní akce

Parník Luboše Nováka končí sezónu

Léto pomalu odchází a s ním se rozloučí i letošní parníková sezóna. Ta byla letos prvně bez závislosti na jakémkoliv éteru a i tak se těšila slušnému úspěchu, za což ještě jednou všem návštěvníkům děkujeme. Pojďme letos naposledy prošoupat podrážky našich bot na palubě parníku Tyrš!

Už 6. září to všechno ukončíme a Luboš Novák uzavře letošní úspěšnou sezónu trance plaveb na Vltavě. Do kalendáře si zakroužkujte 6. září 2014, právě to se rozezní nejlepší taneční muzika na Tyršovi pro letošní rok úplně naposled. Kdo letos ještě nedorazil, má tedy úplně poslední šanci tento hřích napravit.

Těšit se na vás bude celá posádka v čele s hudebním kormidelníkem Lubošem Novákem, který bude sázet to nejlepší, co jeho kufr plný hudby nabídne. Na závěr snad už jenom klasické informace o tom, že od Rašínova nábřeží se odrazíme v 18 hodin a vstupné bude v prodeji před plavbou za 200 Kč. Samozřejmě doufáme opět v co největší účast, když to letos rozjedeme naposled, tak ať to pořádně stojí za to, ne? 

Provozovatel

Nejhudba.cz

Rašínovo nábřeží 42-44
128 00 Praha
Tel.:
+420 737 282 511
Email:
nejhudba@nejhudba.cz
GPS:
50,069431 14,414796
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:

Prodej vstupenek před akcí přímo na parníku Tyrš.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Běhej lesy #1 Brdy

Běžecké závody pro širokou veřejnost v krásném přírodním prostředí.
Praha 7, Praha

Běhej lesy #2 Karlštejn

Běžecké závody pro širokou veřejnost v krásném přírodním prostředí.
Praha 7, Praha

Týmovka Běhej lesy

Štafety 8členných a 4členných družstev po krásných okruzích na Vysočině.
Praha 7, Praha

Běhej lesy #3 Klínovec

Běžecké závody pro širokou veřejnost v pěkném přírodním prostředí. Vždy se vypisují trasy o různé délky a náročnosti, aby si každý mohl najít tu svou podle své výkonnosti.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Kobky na pražských náplavkách

Na pražských náplavkách Rašínova a Hořejšího nábřeží se nacházejí zrekonstruované „kobky“, kulaté prostory dříve sloužící pro uskladnění materiálu dováženého loděmi. Dnes v nich jsou kavárny, kulturní prostory, ale také wc.
Praha 2, Praha

Přívoz Vyšehrad: Smíchov – Podskalí

Nevíte kam v Praze na výlet? Přijďte se svézt pražským přívozem Vyšehrad a objevte kouzlo pražských náplavek! Přívoz není zahrnut do PID, za jízdu se platí 20 Kč.
Praha 2, Praha

Parník Vyšehrad – nejstarší parník na Vltavě

Historie parníku Vyšehrad sahá až do roku 1938, kdy byl 1. května slavnostně pokřtěn za přítomnosti ministra průmyslu, obchodu a živnosti a spuštěn na Vltavu. V roce 2013 byl parník prohlášen za kulturní památku České republiky.
Praha 2, Praha

(A)Void Floating Gallery – Galerie na lodi

Originální bar v podpalubí i na palubě galerijně koncertní lodi.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Plavecká Polévka

Na pražské Výtoni můžete navštívit bistro, kde tvoří polévky hlavní portfolio denního menu. Skvělé místo na oběd, ale také odpolední posezení. Očekávat můžete dobře fungující zařízení s jasným konceptem a stálou kvalitou.
Praha, Praha

Restarurace Vallmo v Praze

Vallmo v pražském Podskalí představuje moderní, evropskou restauraci. Cílem podniku je spojení chuťového a vizuálního zážitku s příjemnou chvílí strávenou u dobrého jídla. Restaurace Vallmo byla vůbec jako první oceněna na mapách Google jako nejlépe hodnocená pražská restaurace.
Praha 2, Praha

Bistro Za rohem – Na břehu Rhôny

Na Výtoni Za rohem začínáme vařit. Pozvolna, ale o to poctivěji. Každou středu a každý čtvrtek můžete přijít na večeři. Navíc pro gurmány umocněnou párováním s vínem.
Praha 1, Praha

Zmrzlinárna Puro Gelato

Zmrzlinárna Puro Gelato patří mezi tři nejlepší zmrzlinárny v Praze. Najdete ji na na pražské Náplavce. Vyrábí zcela čistou originální zmrzlinu, využívá rozmanitých chutí, které příroda nabízí, bez použití chemických přísad.
Praha 2, Praha