Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > P!nk – The truth about love tour
Hudební a divadelní akce

P!nk – The truth about love tour

P!NK oznamuje termíny evropského turné „The truth about love“, které se uskuteční v roce 2013 a v jehož rámci navštíví i ČR. Několikanásobná držitelka cen Grammy, zpěvačka, skladatelka a idol pop kultury se do Prahy vrátí po třech letech od své poslední návštěvy, vystoupí 10. května 2013 v O2 areně.
P!NK je po celém světě známá jako jedna z nejúchvatnějších koncertních umělkyň své generace.

Její turné „Funhouse“ z roku 2009 a „Summer Carnival“ z roku 2010, která zahrnovala 149 koncertů po celém světě, zhlédlo přibližně 2,9 milionů fanoušků, včetně těch v České republice, kde P!nk během těchto turné také vystoupila. Globální superstar P!nk nedávno potvrdila 26 evropských termínů v návaznosti na oznámení 25 koncertů v USA a Kanadě. Turné „The Truth About Love“ podporuje vydání nového stejnojmenného alba, které se ihned po vydání umístilo celosvětově na 1. příčce žebříčku iTunes.

Série evropských koncertů odstartuje 14. dubna 2013 v anglickém Manchesteru, o několik týdnů později pak produkce dorazí i do našeho hlavního města.

Od vydání své debutové desky v roce 2000 P!NK vydala 7 alb (Can’t Take Me Home, M!ssundaztood, Try This, I’m Not Dead, Funhouse, Greatest Hits So Far!!!, The Truth About Love), kterých se prodalo přes 40 milionů. Dále se P!nk může pyšnit 65 miliony prodaných singlů (z toho přibližně 20 milionů digitálních verzí) a 1 milionem prodaných DVD. 15 jejích singlů navíc dosáhlo první příčky hitparád minimálně v jedné a více zemích.

P!nk je několikanásobná držitelka následujících cen:
3x Grammy, 2x Billboard Music Awards, 5x MTV Video Music Awards, 2x MTV Europe Awards, 2x People’s Choise Awards a celé řady dalších cen.

Její donedávna poslední, čtyři roky staré album „Funhouse“ se umístilo na prvních příčkách hitparádových žebříčků ve Velké Británii, Austrálii, Nizozemí, Novém Zélandu a ve Švýcarsku, dále pak na 2 místě v Billboard Top 200. Výběr „Greatest Hits So Far“ z roku 2010 obsahující hity F ** ckin Perfect“ a „Raise Your Glass“ se umístil v Top 10 ve více než 13 zemích.

Provozovatel

Live nation

Ocelářská 460/2
190 93 Praha 9
Tel.:
+420 222 741 500
Email:
info@livenation.cz
WWW:
www.livenation.cz
GPS:
50,104046 14,488515
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 790 Kč

Snížená cena: 1 090 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Mistrovství České republiky ve šplhu na laně v Galerii Harfa

Galerie Harfa se již poněkolikáté stane dějištěm Mistrovství České republiky ve šplhu na laně, disciplíně, v níž Československo zásluhou Bedřicha Šupčíka získalo v roce 1924 v Paříži svou první olympijskou medaili.
Praha 9, Praha

DinoPark Praha – listopad pro děti jen za 50 Kč!

Nejen pro děti, které mají rády dinosaury, bude určitě velkým zážitkem návštěva DinoParku v Praze. Nachází se přímo na střeše Galerie Harfa, což už je samo o sobě výjimečné. Celý listopad mají navíc děti v doprovodu dospělé osoby vstupenku jen za 50 korun!
Praha 9, Praha

Na hraně 50/On the Edge

Velkolepý koncert Pavla Šporcla a hostů k umělcovým 50. narozeninám.
Praha 9, Praha

Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Saunování v saunovém světě Saunia v Galerii Harfa

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

Galerie Hala C Praha 9

Nový kulturnío prostor Galerie Hala C v pražské Libni.
Praha 9, Praha

Inline zóna v Galerii Harfa

Inline zóna v Galerii Harfa nabízí prostor pro inline bruslení během zimního období.
Praha 9, Praha

Avatar VR herna Praha

Zažijte ve virtuálním světě to, co v reálném nemůžete. Projděte se po mořském dně nebo pod nohama dinosaura. Užijí si jednotlivci, ale i celé rodiny s dětmi od 5 let až po babičku s dědečkem.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha